Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek kéne egy "Barbie"...

Fiúk, nektek kéne egy "Barbie" barátnő vagy inkább egy egyszerűbb lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Mármint egy olyan lány aki ad magára, szeret sportolni, fontos neki, hogy hogyan néz ki, olyan idilli csaj legyen vagy egy egyszerűbb lány aki mégis ápolt de nem a túldíszítettség a célja. Előre is köszi! :)

2013. nov. 28. 00:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és bocsi, ha érthetetlenül fogalmaztam meg!
2013. nov. 28. 09:37
 12/16 anonim ***** válasza:
utálom a barbie-kat, szal jöhet az egyszerűbb :)
2013. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább az egyszerűbb ,utálom a nyávogós agyon sminkelt k**vákat .Én szeretem ha egy lány nem a külseje miatt sportol , szép ápolt és hát azért legyen jó alakja .
2013. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért mi van, ha a külseje miatt sportol napi fél órát? Remélem neked valami dagadt nőd lesz, aki nem sportol, mert a külső nem számít.. végülis lehet igénytelennek is lenni
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne sportoljon a külseje miatt, de azért legyen jó alakja, nagy egy észlény lehetsz
2013. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Barbie kell, mert akkor sok pénzem is lesz mellette.
2013. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!