Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hátrány, hogyha magas...

Nagy hátrány, hogyha magas lány vagyok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy a kisebb lányok a "legaranyosabbak és legszebbek". Én 179 cm vagyok, és hosszúak a combjaim, rövid a hajam. Kissé izmosabb vagyok, mint a legtöbb lány. Egy ilyen típusuú lánynak mennyi esélye van a fiúknál? Első ránézésre mennyire találtok vonzónak egy kissé "fiúsabb" lányt?
2013. nov. 30. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Önmagában nem annyira nagy, de a többivel együtt már igen. Nagyon fiús vagy.
2013. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én 190 vagyok, szval az 180 még épp nem vészes:D Innentől meg nem számít a magasság. Az meg, hogy mennyire vagy fiús, így nem tudom eldönteni, tehát válaszolni se tudok. Nem küldenél képet? Akár privátban.
2013. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A hátrányt te teremted meg azzal, hogy nálad magasabb, és nem is akármennyivel magasabb partnert akarsz.
2013. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egy leírásból még mindig nem tudunk küllemet elképzelni.
2013. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
ha küldesz teljes alakos képet akkor szívesen válaszolok 21/F
2013. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Szerintem az alacsony lányok arányosabbak és szebbek, de egy magas lány is lehet szép, karcsú, csinos és széparcú.
2013. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én 180 vagyok és énis csak azt látom és tapasztalom hogy az alacsonyak jobban kellenek a fiuknak. Persze lehet hogy nem így van, csak én nem találkoztam még olyannal.
2013. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek.Akik nekem bejönnek,azokat mindig le tehenezik.A magas lányok mind vékonyak és amúgy is zavarna,ha egy lány olyan magas,mint én.Szerintem érthető,hogy kevésbé vagytok kelendőek,mert kevés fiú magasabb nálatok a nőknél meg manapság az az elvárás,hogy minimum 10 centis magassarkút tudjanak húzni és úgyis legalább egymagas legyen velük a barátjuk.
2013. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki a zsírdisznókat vagy a porbafingó kis ribiket preferálja, ha szép vagy, elkerülnek...külföldibpasik viszont meg vannak őrülve a csinos, magas, karcsú lányokért! Hasonló kaliber vagyok mint te, magyarok rasnyákat hajtották, engem nem 3rtékeltek. Kijöttem külföldre dolgozni, csüngtek rajtam a pasik, a mai napig majd hasraesnek utánam:D nem nagyzolni akarok csak felvázolni a helyzetet:) A magyar palik mind fogyatékosok...
2013. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen magas ĂŠs vĂŠkony lĂĄnyok jĂśnnek be (talĂĄn mert ĂŠn is elĂŠg magas vagyok). A rĂśvid haj is tetszik, ha amĂşgy jĂłl ĂĄll. Azt pedig, hogy fiĂşs vagy, mibĂłl gondolod? A rĂśvid haj? Vagy hogy izmosabb vagy? Esetleg laposnak gondolod magad?

Mindenesetre nekem biztosan nagyon tetszenĂŠl, talĂĄn mĂŠg a zsĂşfolt utcĂĄn is ĂŠszrevennĂŠlek :D

23F

2013. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!