Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hátrány, hogyha magas...

Nagy hátrány, hogyha magas lány vagyok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy a kisebb lányok a "legaranyosabbak és legszebbek". Én 179 cm vagyok, és hosszúak a combjaim, rövid a hajam. Kissé izmosabb vagyok, mint a legtöbb lány. Egy ilyen típusuú lánynak mennyi esélye van a fiúknál? Első ránézésre mennyire találtok vonzónak egy kissé "fiúsabb" lányt?
2013. nov. 30. 22:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a "fiús" jelzőt nagy ívben hajítanám a kukába.


1: Egy magas leányzó mindíg szép látvány. Kerti törpe van elég, nekem mindíg magas (170-175) körüli barátnőim voltak. Egyszerűen ők tetszenek.

2: Kissé izmosabb... Ez hol baj? Jobb ha átránt a táskád a vasúti korláton? :)


Egyrészt, egy Nőt bár sokban leír a külsője, (amit itt definiáltál) de nem az teszi.

Másrészt, a különlegesebb, avagy nem átlagos, szerintem vonzóbb...

Harmadrészt, ettől még nem leszel fiús...


Esély? Nálam pl sok lenne... :)

2013. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem is csinos vagy, de mellettem édes pici lány lennél és, hordanod kéne magassarkút, hogy jól halljalak :)
2013. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!