Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg legyek inkább full...

Tényleg legyek inkább full bunkó? F25

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan nőnek jöttem be, akit teljesen leszartam vagy bunkó voltam vele, és az összes nő akivel próbálok kedves lenni azt mondja, hogy 'tök jofej vagy lehetnénk barátok'..

Csajok és még ti sirtok, hogy milyenek vagyunk veletek..

Szarok bele most már, ezentúl én is csak magammal fogok törődni, ha úgy is az kell.. -. -


2013. dec. 1. 03:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha megvolt egy csaj akkor mi a gond? Most ez kell nekik, majd 7 év múlva nekik is benő a fejük lágya.
2013. dec. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kövezzetek meg de nekem az nem elég hogy megvan egy nő :/

Nem érzem jól magam így, de az sem lenne megoldás, hogy 25 vagyok és nincs szexuális életem

2013. dec. 1. 04:43
 13/16 anonim ***** válasza:
qrvák?
2013. dec. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos lényegében ott tartok lassan csak ingyen van
2013. dec. 1. 04:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok 4. válaszolónak a nyomorhoz, ami vár rá az életben szar kapcsolatok formájában, és a lelki nyomorhoz is, amivel az életét ilyenné formálja.


Kérdező, teljesen megértelek. De van harmadik lehetőség is. ;)

2013. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mármint nem qrvákra céloztam harmadik lehetőségként, hanem viselkedés terén.
2013. dec. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!