Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek bátrabb? Milyen...

Hogyan legyek bátrabb? Milyen dumával nyissak? Túl sokáig várok? Nagyon meg akarok változni, normális kérnék szépen.

Figyelt kérdés

-Az a baj,hogy hiába tetszem a lányoknak,meg szemeznek velem,utólag megtudtam,hogy bejöttem nekik.


-Mivel nem megyek oda,mással jönnek össze


-Három ilyen eset volt egy év alatt,ráadásul fullos bomba lányok,akikre persze lecsapott más


-Voltak már barátnőim,de azokkal buliban jöttem össze,de az más szitu tudjátok,mint direktben odamenni nappal.


2013. dec. 1. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, mondva, hogy nincs vesztenivalód
2013. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tarnolf ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak nekem az a bajom, hogy nem vagyok egy nagy dumás. Nincs mit tenni le kell dobni ezt a "félénk" maszkot, oda kell menni és kész.


Ja még annyi, hogy ne kezdj fullos bigével. Mindenki ráhajt, meg ilyenek. Persze, ha ismered, milyen lelkileg (pl. hűséges, kedves, stb...) akkor nincs akadály.

2013. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rögtön hivd el randira, és kérd el a számát is
2013. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!