Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan játsszam el hitelesen,...

Hogyan játsszam el hitelesen, hogy magabiztos, határozott férfi vagyok?

Figyelt kérdés

A húszas éveim elején járok,és eddig volt 2 barátnőm 14 éves koromban. Most már elegem van a magányból,és akarok egy lányt. Ez azonban csak úgy sikerülhet,hogy másnak láttatom magam. A gond,hogy nem vagyok valami jó színész. Épp ezért fordultam ide,hátha tudnátok valami valami tippet,mellyel elérhetem célomat.

A légy önmagad jellegű javaslatokat kéretik mellőzni. Eddig önmagam voltam,és nem volt benne köszönet.

Köszönöm!


2013. dec. 3. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, milyen vagy - és szerinted hol hibázol?
2013. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Elakarod játszani hitelesen a férfit, amiről egy dolgot jobb ha tudsz a látszatot

nem fogod tudni fenntartani. A randi 30. percében egy gesztussal egyből kibukik a valódi személyiséged. Nem járható út.

A férfi a szenvedés edzi! (Ezzel lehet vitatkozni, szoktak is, de a végére mindig kiderül, hogy tutyimutyi a kérdéses személy.Szóval nem érdemes. :))) ) Sportolj versenyszerűen, tanuld meg a kitartást, eltűrni a fizikai fájdalmat, stb... Télen hajnalban felkelni, és szétgyalázott izomazattal négykézláb behúzni magadat az edzésre, nah ettől megformálódik a személyiséged olyanra amilyenre vágysz, ez biztos.

Ülni a fotelban, és karaktert gyártani, majd gyakorolni a tükör előtt...

Minimum esélytelen. És nagyon szánalmasnak fog tartani a lány ahogy lebuksz ezzel, és azonnal elhagy. Ha férfi akarsz lenni, akkor meg kell dolgozni érte, és az leszel.

A többit hagyd meg az emosoknak, meg nyomiknak.

2013. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

jobban jarsz, ha onmagad adod es egyszer csak megtetszik majd valakinek.

miert jobb az, ha szerepet jatszol? egesz eletedben nem lesz nyugtod, meg kell felelned majd annak a kepnek, amit magadrol ugyan tudatosan kialakitottal, de megsem te vagy igazan.

2013. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem a színészképző!
2013. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

10:36-os!

Gátlásos,visszahúzódó,társaságkerülő vagyok.(nem szeretem,ha egynél több ember van az aurámban.


10:37-es!

Mi a helyzet a társadalmi elvárásokkal? E tekintetben mindenki szerepet játszik. Az enyém miben különbözne ettől?

2013. dec. 3. 10:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Ilyen férfi kell a nőknek,ergo ezt a képet kell mutatnom feléjük,hogy egyáltalán legyen esélyem bármelyiknél. Elvégre ki foglalkozna olyan pasival,mint én? (lásd a korábbi válaszomban felvázolt tulajdonságaimat.)
2013. dec. 3. 10:51
 7/15 anonim ***** válasza:

10:37-es vagyok.

tarsadalmi elvarasok? kit erdekelnek.

szerintem en sem felelek meg az elvarasoknak. miert?

nincs kutyam-macskam, hazam, kocsim, hitelem. semmim sincs, nem vagyok kepmutato, nem vagyok penzes, nem vagyok izmos, jokepu, semmi, amit a tarsadalom ugymond elvarhatna vagy ertekelhetne. megsem foglalkozom ezekkel, hanem elem az eletem ugy, ahogy nekem tetszik. persze bizonyos hatarok kozott, de azt igazabol lesz*rom, ki mit gondol rolam.

ha nekem igy jo, akkor kinek mi koze hozza?

2013. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet eljátszani. A te problémád inkább az, hogy nem tudod határozottan, hogy mit akarsz. Kellenek elsősorban a világos célok. Ha ezek megvannak, akkor a minimum az, hogy ennek megfelelően cselekedni is kell. Ha nem sikerül, akkor nem a célokat kell megkérdőjelezni, hanem cselekedeteket módosítani. A célok és a hozzájuk vezető cselekedetek maradjanak. Ez a két dolog együttjár, ez teszi ki a magabiztos férfit vagy általában embert.
2013. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na,ez a gond,hogy nem tudom,mit akarok.Meg motivációm,sem akaraterőm sincs.
2013. dec. 3. 12:14
 10/15 anonim ***** válasza:

A színészkedéshez is kell magabiztosság és határozottság.


Másrészről írtad, hogy semmi motivációd nincs, sem akaraterőd. Ez gázabb, mint a kérdésben írtak. Még a lányoknál se szimpatikus a motiváció hiánya, a céltalanság, de férfiaknál talán még jobban. Olyan mintha élettelen lennél és te ezt el is fogadnád. Mi nem tudunk neked célt kitalálni, te tudod, hogy mi akarsz lenni, nem mi... :S

2013. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!