Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy srácot, épp...

Megismertem egy srácot, épp most hívott el randizni de nem sokat tudok róla. Hogy tudnám kideríteni hogy van-e barátnője vagy szabad préda :D?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran az emberek (férfiak és nők is) úgy kezdenek bele egy kapcsolatba, hogy eltitkolják, hogy van már nekik egy :D vagy már váltanának egy újra. Még meg is tudom érteni ezt sok esetben, vagyois nem arról van szó hogy ítélkezek felettük, de azért ha lehet én kimaradnék ilyesmiből. van most egy pasi, aki eléggé érdeklődik utánam, de alig vannak közös ismerőseink, nem tudok róla sokat. facebookján nem szerepel sem az hogy egyedülálló, sem az hogy kapcsolatban, de állítólag most épp nincs barátnője. Viszont a régi facebookos képein egy kettőn (másfél évvel ezelőttiek) egy lánnyal látható, aki nyilvánvalóan a barátnője. Lehet hogy még megvan neki? Hogy deríthetném ki? kissé kínos rákérdezni, mert olyan mintha szaglásznék utána azzal, hogy több oldalnyit visszalapoztam a facebook képei közt :O

2013. dec. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a randin hozd fel a témát!
2013. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aztan majd jol lever a csaja :) de amugy igen ez a legkezenfekvobb megoldas, koszi!
2013. dec. 3. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
azt tudod hogyha felhozod a témát, azzal egyértelművé válik számára, hogy kurvära bejön neked :) :)
2013. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ami végülis nemgond, kivéve akkor ha van barátnője.


bár ha van akkor is 2 dolog lehetséges: rád akarja lecserélni; vagy csak szexkapcsolatot akar veled.


alábbiakat neked kell érezni :D

2013. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!