Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakit megismertem olyan...

Valakit megismertem olyan tökéletesnek tűnt. Élőbe tiszta romantikus volt. Facen viszont teljesen más. Kifordult magából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sexmániás őrült facen, élőben meg gyengéd és érzékeny, romantikus. Szeretném ha facen is ilyen lenne. A srác nagyon bejön nekem. Fura nogyon. Mit tegyek? Hagyam az egészet? Néha röhög rajtam úgy érzem néha meg valóban bejövök neki. nem tudom pontosan. Mi legyen?
2013. okt. 5. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kétszínű és az egyik nem tetszik akkor a javaslatom az hogy keress mást, ha kétszínű és mindkettő tetszik akkor maradhatsz vele.
2013. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A net mögül mindenki nagy huszár. A valódi személyiségét láttad, tapasztaltad meg élőben. Ha nem tetszik az, akkor nincs esélyetek együtt.
2013. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem az ilyet. Attól, hogy valaki a gép mögött ül, ugyanaz az ember, ugyanazzal beszél, mint akivel élőben, akkor miért viselkedik másképp?

Oké, hogy a net sokakból kihozza a perverz barmot, de rendszerint ez ismeretlenekkel szemben szokott így lenni.

Vagy tényleg egy perverz barom, csak élőben túl nyuszika.

Szerintem hagyd a fenébe. Aki normális, az legyen veled neten is normális.

2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert neten felvállalja a kicsit őrültebb oldalát, míg élőben nem meri.
2013. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!