Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan csaj akinek bejon,...

Van olyan csaj akinek bejon, vagy felizgatja ha egy idegen pasi megfogja/simogatja a segget akar buszon, vagy barhol tomegben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Mangában és az álmaidban.
2013. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne reménykedj. Én már tiportam pasiknak a lábára ilyen miatt, föleg magassarkúban volt nagy sikere. ne félj odébb is mentek rögtön....
2013. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, olyannyira, hogy az eddigi egyetlen ilyen szituációban úgy képen töröltem az illetőt, hogy a kisujjam is megrepedt, de megérte :D


28N

2013. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, barátnőm is pofozott már fel emiatt egy hülye kisgyereket, de szerencséje, hogy nem voltam én is vele aznap a buszon.
2013. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de honnan veszed a bátorságot, hogy gyakorlatilag zaklass bárkit is? Én egyszer mentem oda szórakozóhelyen valakihez, amikor annyira nyomult a lány ódzkodása ellenére, fogdosta, hogy az már tűrhetetlen volt. Értett is a szóból. Sürgősen felejtsd el ezeket.
2013. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
érdekes kerdes ha jo pasi csinalja akkor be is jon de ha vmi gaz pasi akkor aztt kerdeznem tole h eltorjem a kezed?
2013. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
bulssh*t, lehet a világ leghejesebb pasija, idegen csajoknak nem fogdossuk a fenekét, csak ha ő "kér" meg a szemével vagy valami.
2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem még akkor sem
2013. dec. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
24%

Ha jól néz ki, helyes a pasi akkor nagyon bejönne a dolog :)

ha csúnyácska még talán akkor is csak nem néznék rá, inkább csak hagynám had csinálja, lehet a kezét még máshova is terelgetném szép lassan feltűnés nélkül :D

18/L

2018. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!