Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy próbáljam meg elfelejteni...

Hogy próbáljam meg elfelejteni? Agyilag tudom, de szivvel nem.

Figyelt kérdés

Visszautasitott egy lány, 2x is, csak az a baj, hogy nem konkrétan, hanem kibúvókkal (most nem akarok senkit, most jó egyedül stb). Pár hete barátilag azért meg tudtuk beszélni, hogy akkor nem lesz félreértés, elmondtam neki, hogy oké, nem próbálom meg többször, de nekem ő jelenti a nőt - ekkor majdnem elsirta magát. (amúgy néhányszor csúnyán átverték, és talán szeretethiánya is van)

Agyilag tudom, hogy bármit csinálhat, bármikor pasija lehet, és énis át tudtam adni mindent, többet nem tehetek, mégis "megugrik" a szivem, ha pl facebookon látok egy tevékenységet tőle.

Talán a legnagyobb baj az, hogy sosem tudtam egy egyértelmű "nem"-et kiszedni, többször is próbáltam, és őneki is lett volna lehetősége bármikor "oké, aranyos vagy, de ne nyomulj, ne várj rám, nem tudok többet elképzelni".

Most igyekszek eltűnni, nem irni neki.


2013. dec. 8. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen. Aztán összejött egy díszbuzerátorral és megundorodtam tőle egy életre.
2013. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig az történik, amit az első mondott. "Nem kell nekem most senki, jó így, stb..., stb.."


Ha élőben nem igazán találkozol vele, töröld a francba Facebookról és az emlékét hintsd be sóval. Értelmetlen az ilyen puncikkal foglalkozni.

2013. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
törlés
2013. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak az idő tudja megoldani ezt a gondot sajnos, én is tudom hogy milyen :(, de úgy tudod a legjobban elfelejteni, ha találsz mást, aki elfeledteti :) és tudom hogy nagyon nehéz :(
2013. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!