Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most ez megint a férfi dolga...

Tarnolf kérdése:

Most ez megint a férfi dolga lenne? Elsősorban véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Az, hogy amikor megismerkedem egy adott lánnyal, elkezdünk beszélni és tudom, hogy bír(mert mondja, nem én "érzem", nem vagyok egy adonisz :D), de sose ír rám. Volt egy lány akitől megkérdeztem, erre azt mondta, hogy: "Nem az ő dolga a kezdeményezés, még, ha be is jövök neki".


Szerintem ez marhaság, egy idő után a pasi nem fog törődni egy lánnyal, hogyha az illető sose ír a srácra.


Meg a kezdeményezés megvolt élőben, egy netes beszélgetésnél, szerintem nemcsak a fiú dolga, hogy ráírjon a lányra.


Igazság szerint egyszer volt, hogy rám írt egy lány, Ő is csak azért, hogy megkérdezze, mi bajom van vele, merthogy eddig elvoltunk, de én már nem írok. Amikor meg elmondtam, hogy ő is írhat először, nem csak én írhatok, besértődött, hogy milyen srác is vagyok én, hogy NINCS MERSZEM ráírni...Lehet, hogy rossz lányokkal beszélgetek, vagy megint csak a társadalom korcsosulása ütközik ki, viszont attól függetlenül nem értem a dolgot.


Mert az tiszta sor, hogy nőkkel udvarias vagyok (előreengedem, átadom a helyem,stb..), de most komolyan elvárás, hogy egy netes beszélgetésnél is nekem kell "kezdeményeznem", mert amúgy szánalmasnak/udvariatlannak tartanak a csajok?


Véleményeket várom, privát is jöhet.



2013. dec. 9. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy érett értelmes lány/nő az nem problémázik ezzel ő is ugyanúgy ráír a másikra, csak néhány még kis lüke (van aki 20-onévesen is az :D ) Még ezt a hülye netes izét is komolyan veszi
2013. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A férfi dolga kezdeményezni.De az abban kimerül,hogy elhívom randira.Egy nő se várja,hogy fussak utàna és érdeklődjek,miközben leszar és kéreti magát,mint egy szüzk*Rv@!
2013. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom, kicsi vagyok még, de én kezdeményezek :)

14L

2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1# Köszi az értelmes választ. :D Akkor viszont várnom kell 1-2-3 évet, hogy egy értelmes és érett nővel találkozzak, vagy idősebb lányokkal kellene kezdenem, csak ők meg kis taknyosnak tartanának, még, ha sokak szerint "érettebb" vagyok a koromnál.


2# Olyan nőkkel/lányokkal akik emberszámba se vesznek, nem foglalkozok igazából. Meg nem teperek, ha már egy ideje jóban vagyunk, nem írok, ha ő sem, akkor nem foglalkozom tovább vele, csak idegesít ez a dolog. :)

2013. dec. 9. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:
3# Kár, hogy kevés ilyen lány van, aki kezdeményez. :) Én egyébként 17 vagyok.
2013. dec. 9. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így szokás, de szerintem sem igazságos, hogy csak az egyik fél fusson a másik után. Ha meg azt nyaggatod egyoldalúan, akinek nem tetszel (de nem veszed észre, mert a viselkedésükben nincs különbség), zaklató vagy, aki nem érti a célzást.
2013. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem több olyan 30 közeli nő ismerősöm is van, aki ezt elvárja mikor a kapcsolat még alakulóban van. Utána ez a ki-ír-rá-kire már nem téma. Mikor megkérdeztem, hogy miért, azt a választ kaptam szinte kivétel nélkül, hogy az majdnem olyan, mintha leszólítanának valahol, az meg ugye a srác dolga.
2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6# Igen erre gondoltam, hogy esetleg zaklatom az illetőt, de meg szoktam kérdezni amikor úgy érzem. Általában őszinte választ kapok rá, szóval onnantól nincs gond a zaklatást illetően, de örülök, hogy más is osztja a véleményemet. :)


7# Az oké, hogy az ismerkedés elején még "elvárás", akkor még írok is, de amikor már igencsak bizalmas viszonyba vagyok egy nővel ÉS még mindig nem ír, akkor az már furcsa.



Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszát, örülök, hogy nem szemétkedő, hanem normális válaszokat kaptam. :)

2013. dec. 9. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egy se szokott keresni,se az elején,se a közepén,se a végén.Ebből látszik,hogy mennyire komoly jelöltjeim akadtak.
2013. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!