Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem találom meg a hozzám...

Mért nem találom meg a hozzám illő társat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valószínűleg nem én vagyok az első aki ezt a kérdést kiírja, de egész egyszerűen nem tudom, hogy mit tehetnék. Nincs túl sok önbizalmam, ritkán jutok el olyan helyekre, ahol lenne esélyem ismerkedni, mert az összes nagyváros nagyon messze van tőlünk. Itt falun meg teljesen halott a társasági élet. Mindenki otthon ül és bűvöli a számítógépet vagy dolgozik és semmire nincs ideje a bejárás miatt. Vajon mit tehetnék? Milliomos sem vagyok, hogy körutazásokat tegyek az országban vagy minden héten más városba látogassak...Interneten próbálkozok, de az összes társkereső oldalon defektes emberek vannak vagy csak szórakozni regisztráltak fel. Azt hiszem, hogy nincs kiút...25/F
2013. dec. 10. 17:22
 1/10 anonim válasza:
Baj, ne viccelj már. És ne is mondj le az egészről. Lesz egy rendes, szép barátnőd, meglátod, csak vidáman és gyűjts önbizalmat!
2013. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
jaj akart lenni :)
2013. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tudom, hogy ez a sablonos duma, hogy ugyis radtalal majd a szerelem, de ez tenyleg igy van! Nyilvan , ha nem mozdulsz ki kisebb eselley botlasz bele az illeto fiuba. Szeribtem az lenne a legjobb, ha a barati tarsasagoddal toltened az idot es veluk probalnal kikapcsolodbi es hatha felbukkan a korukben egy-ket szinglu pasi ;) Sok sikert, szoritok!
2013. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
bocsi mindent konvergalj at lanyba, elolvastam h fiu-lany :D
2013. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen csinálnom kellene valamit. Már elegem van az eddigi állapotokból és tudom, hogy ez így sehova nem vezet. Azt hiszem költöznöm kellene innen...
2013. dec. 10. 17:44
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

eleve faluban munkán/családon/sulin kívül mi egyéb tart ott?

ezek közül megvan vmelyik?

2013. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A munka és a család megvan, de dolgozni is könnyebb lenne, ha nem kéne 90 km-t buszozni naponta...
2013. dec. 10. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

én abban hiszek, hogy abból kell dolgozni ami van :) Tehát ahol laksz, ott nézz szét jobban vagy a közelben. Netes ismerkedés = illúziókban való b***akodás legtöbbször, persze biztos van kivétel. De fb profilja mindenkinek van, ahol eladhatja magát... Nézz ki egy helyi magányos lányt, és tegyétek össze amitek van :) Ha nem egy istennő elsőre, még abból is lehet valami. Ha más nem tapasztalat az sem teljesen haszontalan dolog. Hajrá és ne szomorkodj szerintem, mert biztos, hogy találsz valahol egy jó kis csajt, ha jól körülnézel, aki passzolhat hozzád max kicsit meg kell dolgozni, de hát mi van ingyen, semmi :) Drukkolok neked!


27/f

2013. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
akkor költözz!:)
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bírom mikor az ilyen kérdéseknél előkerülnek a közhelylovagok, s nekiállnak a majd eljön a te időd is frázist puffogtatni.

Ha kicsi a baráti köröd, dolgozol, s nem kedveled a nagy társaságot igénylő hobbikat, városban sem lesz könnyebb.

36 F

2013. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!