Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet olyan lányt találni...

Hogy lehet olyan lányt találni, aki csini, aranyos és nem anyagias? Eddig sajnos csak anyagias csajok tetszettek meg

Figyelt kérdés

Nem szeretnék anyagias bnőt. Egy odaadó, tök normális, csini aranyos csajt tudok csak elképzelni magam mellé, nem egy anyagias csajt.

Szóval van pénzem, vagyis a szüleimnek. 5S-em van, 200 ezres órám, a legdrágább ruhák, stb. Feltűnőnek nem mondanám magam, mert visszafogott vagyok, nem az a nagyzolós fajta.


Hogy tudnék egy ilyen lányt találni, akivel komoly kapcsolatom is lehetne ?


19F


2013. dec. 11. 09:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Az óra meg a telefon a legkevesebb, amiből látszik, hogy valaki gazdag.

Órákhoz a korosztályodbeli lányok nem értenek, hidd el :D 200ezerért gondolom van egy szép automata Certinad vagy Tissot-od, esetleg egy minőségi kvarc Citizened, Seikod vagy Casiod. Előbbieket kinézetre a visszafogott elegancia jellemzi, szóval az nem tűnik fel egy lánynak, hogy egy nagyon jó minőségű középkategóriás órád van. Mondjuk a kvarcok elég nagyok, általában fémszíjjal, szóval azt már észrevehetik. Ha már óra, akkor előbb észrevesznek egy Gucci, vagy Emporio Armani feliratú számlapot. Csak azt nem tudják, hogy ezek a divatmárkák fillérekért veszik a japán Myota szerkezeteket, kitalálnak valami csicsás tokdizájnt, és aztán akár a tiédhez hasonló árfekvésben eladják, a sok idióta meg is veszi, ami röhejes :D

IPhone-t pedig hitelre is lehet venni.


Inkább az "összképen" változtass, a divatr*b*k a Pierre Cardin inget, a Replay farmert és a Bugatti bőrcipőt simán kiszúrják.

Hogy hol ismerkedj? Akárhol :) Gondolom egyetemre jársz már 19 évesen, kezdd ott! Csoport- és évfolyamtársak.

Van valami hobbid? Ha nincs találj ki egyet, lehetőleg olyat, amit szívesen űzöl, és persze sok ember kell hozzá, ott is biztosan lesznek lányok. Akkor a közös érdeklődési kör is garantált.

2013. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Szóval azt akartam kérdezni, hogy mindenkivel ilyen vagy ? :D
2013. dec. 11. 18:22
 33/39 anonim ***** válasza:
Milyen is? :D Kedves, barátságos? :D
2013. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Meg nem mondom neked hogyan, de én találtam egy ilyen lányt.

Csak aztán kiderült, hogy más szempontokból volt defektes.

2013. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Noydra?
2013. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Noydra ***** válasza:
18, miért?:)
2013. dec. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Igenn:D pontosan erre gondoltam:)
2013. dec. 12. 07:11
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem, csak téged tisztellek meg ezzel :D
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Megtisztelo. :)
2013. dec. 12. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!