Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes románc? Ezek jó...

Internetes románc? Ezek jó jelek? Miért nem hív el személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn lájkoltam egy nagyon jó pasi egyik fotóját, erre válaszul végiglájkolta az összes fotómat, hozzáadott a kedvencekhez illetve rámprivizett, hogy felvehet-e facebookon. Visszaírtam hogy igen, megadtam a FB nevemet, és azóta majdnem minden nap chatelunk, kb 1-2 órákat ha épp van egy kis zabadidőnk. Kivétel nélkül ő szokta a beszélgetéseket kezdeményezni. Kiderült, hogy sok közös vonásunk van, pl kedvenc filmek, könyvek, rendezők, stb (ezt meg is jegyezte), illetve, hogy nem csak helyes a srác de nagyon intelligens is. A személyes találkozást már többször is feldobta, de csak így poénosan. De konkrétan nem hívott el találkozni, ez miért lehet? A poénos felvetésekre én is poénnal reagáltam, amiben azért hasonló szintű célozgatás volt a randira, mint amiket ő is tolt. Mi lehet az oka ennek, sokáig szeret ismerkedeni, chatelgetni tali előtt, vagy csak internetes chat partner kell neki?
2013. dec. 12. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a Badoo, és nem Tóth Gábornak hívják véletlenül?

Ezek amúgy általában unatkozó emberek, én nem pazarolnám rá az időmet. Sose fog veled találkozni.

2013. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lusta vagy kamu.

Az internetes románcoknak nem szabad hinni. Ha valaki szimpatikus, azzal mielőbb randizni kell. Úgy élőben látod, hogy kiről van szó.

2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez még csak egy hete tart, az nem olyan nagy idő szerintem. Az előző barátomat is neten ismertem meg, vele 3 hétig chateltünk tali előtt. Nekem azok a furcsák akik egyből találkozni akarnak, azokról az jön le hogy nagyon sürgős szexelhetnékjük van és tökmindegy nekik ki vagy csak legyen lyuk a lábad közt:D ha meg nem is, akkor sem hinném hogy ismeretlennel totál oldottan el lehetne dumálni egy kávé fölött úgy hogy semmit nem tudtok egymásról. Az úgy csak kellemetlen feszengés lesz, nem?
2013. dec. 12. 11:59
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ez egy külföldi társkereső, a beautifulpeople.com
2013. dec. 12. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A személyes találka nem az azonnali szexről szól :D Hanem arról, hogy amit neten beszélnétek meg, azt élőben teszitek.

Annyiban jobb, hogy az illető ott van veled szemben, látod hogy milyen, a gesztusait, a mimikáját, stb. ha nem szimpatikus, egyből kiderül.

2013. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem az,akinek mondja magát.Nem minden területen,de lehet külsőleg nem üti meg azt a mércét:)

Szerintem 1 hétnyi chatelés után nem ártana nyitnia valamelyik félnek,mert ellenkező esetben csupán időrablás az egész.

2013. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!