Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy egy fiút mondjuk sok szép lány rondának nevez, mégis lesz egy szép lány, aki azt mondja erre a fiúra, hogy neki bejön és helyes szerinte vagy ez csak kamu?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 15:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Pedig Sárkánynak egész jó stílusa van.Olyan odavágós csípős.De ott az igazság.Szal az értelmesebb ember elgondolkozik rajta,és pont az a célja.Ne csak egy üres választ lásson,hanem értse is a mondanivalóját.
2013. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Sárkánynak már pedig igaza van. Nektek fiúk, mind akik szerint ez álomvilágba kategória amit a Kérdező leírt, azoknak bizony sosem fog megadatni ez a szerencse mert nyomik vagytok, ne is haragudjatok.
2013. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
*álomvilág
2013. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
"jól csak a szívével lát az ember". Ha szeret, akkor tökmindegy, hogy hogy nézel ki, Ő szépnek fog látni!
2013. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Vagyis olyan szép lányt keresel, akinek a felszínes, sekélyes, csúnya fiúk tetszenek. :) Nagyon nagy szerencsével lehet persze. Minden elképzelhető.
2013. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
gondolom...én lány vagyok és sokan csúnyának tartanak, de múltkor azt mondta rám egy tök helyes fiú, hogy szerinte szép vagyok és nagyon kedves (ez utóbbi csak azért fontos, mert az osztályban sokan utálnak, mert állítólag bunkó vagyok)
2013. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, lányoknál ez más. A fiúk ízlése jóval különbözőbb, és a mi szemünkben a személyisége is megszépíthet egy lány.
2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

dagadt ronda pasi wartburggal = hájas disznó

dagadt ronda pasi a ferrarival = kis édes maci mucikám

2013. dec. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Lètezik:) èn mèg kb 1 èvvel ezelött kancsal voltam nagyon durván:) ès fbn elkezdtem beszèlgetni egy gyönyörű lànnyal,ekkor mèg nem tudta hogy gond van a szememmel :) 2 tali után összejöttünk :) ès sokáig együttvoltunk szóval igenis LÉTEZIK :)
2014. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!