Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik lenne a jobb?

Szerintetek melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék chat-elni egy lánnyal. Egy suliba járunk, de nem ismerjük egy mást, csak látásból, de kép alapján szerintem rájön, hogy nem vagyok 'full idegen'.

Csak a beszélgetés elkezdésével van bajom, utána már valószínű kialakulna egy beszélgetés (vagy nem..).


1.) 'Szia!:) Milyen napod? / Hogy telt a hétvégéd?'

vagy

2.)'Szia!:) Nagyon csinos vagy. Szeretnélek közelebbről megismerni. Van kedved beszélgetni? ( és ha igen, akkor utána írnám a hogy telt a hétvégéd vagy valami ilyesmit)


Esetleg más tippeket is írhatok. 17/f


2013. dec. 14. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.

A lányokkal előbb mindig barátkozz, utána közeledj feléjük.

2013. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tarnolf ***** válasza:
Nehéz kérdés, én a 2.-at mondanám, de az neccesebb.
2013. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2
2013. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A második szerintem nagyon nyomulós, szóval inkább az első.
2013. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1.

a második elég felszínes..

2013. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, XY vagyok a suliból, 10.-be járok :)


Tudod ki vagyok? Van kedved dumálni? :p

2013. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kendrazoltan ***** válasza:

Kérdezd tőle azt ami valóban érdekel, ne pedig ilyen felszínes sz@rságokkal próbálkozz, mint az 1.)


A 2.) már alakul, mert ott legalább azzal kezdesz, ami érdekel, viszont az egy kicsit tolakodó...


Találj egy átmenetet, viszont azt ajánlanám, hogy nem más konkrét tanácsaival akarj bevágódni, vagy kezdeményezni, mert az SOHA nem jön be...

2013. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a 2-est inkább hagyom, nem szeretnék tolakodó lenni. Vagy az 1-est fogom, vagy még gondolkozok valami kevésbé nyomulóson. Véleményeket és esetleg más verziókat írjatok még légyszi.
2013. dec. 14. 17:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Esetleg bókokat pl:'Láttalak tegnap, nagyon csinos voltál:)'? Egy ilyen nem túl nyomulós?

Elhívni személyes találkozóra akár már első beszélgetés kor is ellehet vagy inkább ne ilyen gyorsan?

2013. dec. 16. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a csaj?

A csinos voltál szöveg elég jó. Egy lány szerintem szereti, ha bókolnak neki, egészen addig amíg nem léped át a határokat. Szerintem ne mondd neki h szeretnélek közelebbről megismerni. Inkább olyasmi, h felkeltette az érdeklődésedet, mert aranyos, tök jó kisugárzása van, és gondoltad talán beszélgethetnétek egy kicsit. Így nem tűnik úgy h konkrét céljaid vannak, h te most feltétlenül meg akarod közelebbről ismerni, aminek tudjuk h mindig az a vége, h többet is szeretnél tőle...amúgy nem nagy dolog, csak szerintem ez egy olyan mondat amiben benne vannak ezek a dolgok...tehát valamilyen szintű utalás.... Aztán ha elkezdesz vele dumálni, szerintem két három beszélgetésből kiderül, hogy ő hogyan viszonyul hozzád, és majd abból meg tudod állapítani h érdemes-e elhívnod randizni :P Sok szerencsét :) 19/L

2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!