Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, hogy vagytok ezzel?...

Csajok, hogy vagytok ezzel? Megadjátok az esélyt mindenkinek?

Figyelt kérdés

Csajok, ha egy fiú nem jön be nektek elsőre képek alapján, vagy első látásra attól még foglalkoztok vele? Vagy nem is akarjátok megismerni?


Mondjuk, nem csúnya a fiú, de nem is olyan szép, hogy elsőre megfogjon. Ha ír nektek, és ismerkedni próbál, adtok neki 1 esélyt, vagy igyekeztek minél hamarabb lepattintani?


Magamból kiindulva, én szívesen ismerkedem csúnyácska lányokkal is, ha ők kezdeményeznek, de ha nem tetszik, én nem írok rá, vagy nem megyek oda hozzá beszélgetni, de megadom neki a lehetőséget, és kedves vagyok velük, mint azokkal, akik tetszenek... várom hogy találok e benne valamit, ami megfog, és értékelhető annyira, hogy amiatt nem foglalkozom a külsejével :) 20/f



2013. dec. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

nem kellett volna a rizsa, csak annyt kellett volna kèrdèzned, h szerintunk vàlaszol-e neked a csaj, mert rondànak tartod magad.

ez attòl fugg, h mennyire èrett èrtelmes vagy èpp feluletes làtszat ember a csaj.

2013. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az erős túlzás, hogy ronda lennék, csak van rajtam 1 kis felesleg(tényleg nem sok)... :D Már 2x leadtam, egyszer 7kg-t, utána 5kg-t de rohadtul nehéz megtartani a súlyom... nem diétázhatok örökkön örökké... szeretem a hasam :))
2013. dec. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem mindenkinek adom meg az esélyt. Kegyetlen vagyok, de ha külsőre nem tetszik, nem jön be, belsőre viszont értékes, az nálam barát jelölt. Nem pedig pasi jelölt. De azt tegyük hozzá, hogy a jó kinézet is szubjektív. :)
2013. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó fej, vicces, értelmes és még közös témánk is van, akkor teljesen mindegy hogyan néz ki. Beszélgetni lehet vele, az már más hogy nem feküdnék le vele, ha nincs testi vonzalom...
2013. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

úgyis élőben dől el minden... kép az csak kép.

de azért persze ha első blikkre feljön a gyomrom kis bányájából a szén, az nem indít el bennem túl sok kísérleti kedvet.

2013. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alapvető udvariasságot igyekszem mindenkinek megadni, annál többet csak akkor, ha úgyis unatkozom.
2013. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyu tapasztalatból mondom ha nem a k....ra

hajtasz akkor nem a külsőség a legfontosabb ,de te sem gondolhatod azt hogy egy földignómal fog járni.

A rosszfiús dologról meg annyit hogy baromság nem lehet ennyire leszűkíteni a személyiségeket

2013. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem tetszik, akkor nem. Nem havert keresek, ahol nem számít a külső.
2013. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!