Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet már ezen...

Miért nem lehet már ezen oldalon normálisan ismerkedni, hová tűntek az értelmes arcok?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy nem siránkozós kérdés még mielőtt valaki reflexszerűen oltana viszont nem is rövid.


2 évvel ezelőtt megismertem itt egy lányt. Csak beszélgettünk kicsit majd jártunk egy ideig viszont ma is ismerősök vagyunk és néha beszélünk de nem is ez a lényeg hanem az, hogy akkoriban még sokkal barátibb volt az egész oldal. De még egy évvel ezelőtt is gyakran írtak rám a lányok és vannak köztük olyanok akikkel mai napig beszélgetek.

Nem ment ez a folyamatos nemeket általánosító gyűlölködés és a lányok is mertek beszélgetni nem pedig csak pár lerázó vagy kitérő válasszal elintézni a dolgokat.

Mert nézzük meg mi is megy ma? Itt most főleg erre a kategóriára gondolok mert evidens, hogy itt van a legnagyobb esélye barátságok/kapcsolatok kialakulására.


1. Ha egy fiú próbál itt ismerkedni azt egyből lúzernek titulálják, hogy takarodjon ki a való életbe.

2. Ha egy férfi próbál itt ismerkedni az biztos egy szánalmas lúzer, ha nem tud egy lányt még élőben sem összeszedni és már válaszra sem méltatja senki vagy azt tanácsolják neki ölje meg magát (kedves).

3. Ha egy lány próbál ismerkedni akkor többnyire esze ágában sincs ismerkedni csak eldumálgat, válaszol pár szóval/smiley-val a levelekre azt jól van. (vagy csak kamuregről hülyül valaki ugye)

4. Ha egy nő próbál ismerkedni azt egyből qrvának bélyegzik.

5. Ha egy lány nem is próbál ismerkedni akkor is mennek neki a péniszekről készült képek meg az idióta/obszcén pár soros üzenetek amik szexre akarják csábítani (a fiúk részéről ugye) amitől logikus, hogy elmegy a kedve a további ismerkedéstől.

6. És persze ismerkedéseknél sokszor már egyből az igényeiket kezdik el sorolni az emberek (főleg lányok) akik már szándékosan csak egy bizonyos fiúréteggel hajlandóak még beszélgetni is (szóval eleve feltételezik, hogy egy helyes lánnyal/pasival jobban el tudnak beszélgetni)


Természetesen rengetegen papolnak arról is, hogy ez az oldal nem ismerkedésre/társkeresésre való és ezért elvből nem ismerkednek itt vagy interneten, holott sokkal jobb társkereső mint a legtöbb direkt arra szakosodott oldal ahol megint minden csak a külsőségekről szól. Itt legalább van arra mód, hogy kicsit jobban megismerd a másikat mielőtt látnád, tehát nem értem miért lenne akkora bűn arra (is) használni.

Viszont manapság a lányok itt extrém bizalmatlanok, jóval ritkábban írnak rá emberekre maguktól és később nem mernek magukról kiadni szinte semmit. Nagyok kevesen vannak akik pár hét beszélgetés után megadják egyéb elérhetőségüket is és nem lépnek le szó nélkül.


Ha valaki kifejtené azt, hogy 2 év alatt miért zuhant itt ekkorát a színvonal, hová tűntek a barátságos, értelmes fiúk/lányok akikben tényleg volt jó szándék és nem csak rosszindulat és mi ennek a pontos oka annak nagyon megköszönném.



2013. dec. 15. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Leléptek innen, mert megunták a sok birkát.
2013. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok olyan rég itt, legalábbis nem évek óta. Regisztrálásom célja, hogy másokon segítsek.

Bár eléggé elzárkózok attól, hogy gyk-s emberekkel elmélyítsem a kapcsolatom, de mikor még friss voltam itt volt egy srác aki szintén vállalta a nevét. És nagyon szimpatikus volt a számomra a válaszai alapján, és talán felé még nyitottam is volna. Ennek ellenére soha nem írtam neki. Mostanra meg eltűnt innen vagy elrejtette a nevét.

Női részről teljesen jogos amit írtál. Már én is futottam bele péniszes képekbe, ha egy fiú rám ír, ha erős szexuális tartalmú kérdéshez kommentet írok, akkor biztos van mindig 1 perverz aki az ágyába szeretne éjjel (teszem hozzá, úgy, hogy még életében nem látott).

Szóval enyhén szólva gusztustalan amit itt egyesek megengednek maguknak.

Szerintem a lányok is nyitottabbak lenének, ha több lenne az értelmes partner, de soha nem lehet tudni, hogy hosszas levelezés után mikor találja magát szemben egy pénisszel... és annál rosszabb, nincs mikor van egy felhasználó, várod a leveleit, bizalmadba fogadod és a semmiből előbukkan a farka. Ez olyan csalódás a számomra, mint amikor a kislány megtudja, hogy apukája nem csak a mamát szeretgeti meg este, hanem idegen nőket is.


Amúgy én kezdetektől fogva találkozok itt az általánosíttatásokkal. És persze a hülyébbnél hülyébb elméletekkel, amiknek vajmi kevés közük van a valósához.

Ugyanakkor még frissen regeltként amikor még volt lendületem, 3 olyan sráccal is találkoztam, akik nő gyűlölők voltak és a kérdésükkel szították itt a gyk-s közönséget. Kiderült, hogy ők csak épp olyan életszakaszban vannak, amikor semmi nem jön nekik össze. Ezért szépen a világ ellen fordultak és mivel a nő hiány volt a leglátványosabb probléma forrás azért rajtuk élezték a nyelvüket. Hát sok sok türelemmel végül kimásztak a gödörből, egyenesbe jött az életük, és végső soron teljesen normális férfiak (lettek). Ebből kiindulva én nem ítélem el az általánosítókat, mert az, hogy valaki nem látja a fától az erdőt, gyakran azért van, mert nem is akar tudomás venni az erdőről. Csak a fára összpontosít. És az akinek az életben még komolyabb gondja nem volt az el sem tudja képzelni, milyen nehéz elismerni az erdő létezését, és azt hogy a hiba a mi készülékünkben van. Ezeknek az embereknek barátra vagy időre van szükségük. Ezért nem is igazán szoktam felvenni az ilyen kérdéseket.


Végső soron a színvonal esés okát nem tudom feltárni, mindenesetre az tény, hogy vannak olyan időszakok amikor tele lesz a hócipőm a gyk-vel és akkor hanyagolom, mert ami mocskolódás itt olykor menni szokott az az emberi léleknek elég hervasztó.

2013. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 vakondka ***** válasza:
A számuk nem csökkent, csak az arány romlik...
2013. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én jót mulatok az oldalon, főleg e miatt is regisztráltam. 1 embert ismerek innen, ha nem írok nem ír, bár ő már nem használja az oldalt.


Trollokat nem büntetik, ennyi kérdés esetén nem is lehetne megoldani a büntetést. Szóval már rég nem a segítségnyújtás sz oldal célja...

2013. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt már én is próbáltam megfejteni,de nem sikerült.Voltak kedves lányok,akikkel ideig óráig jól elbeszélgettünk,de mindegyik egyik pillanatról a másikra eltűnt és nem is írt azóta sem.Köztük volt olyan is,aki először még válaszolt,aztán már nem.Az okát nem tudom a mai napig,hogy miért nem.Találkoztam itt már én is értelmesekkel,de ez eléggé ritka.A te válaszaidat mindig elolvasom,és bár néha trollkodsz,de azért a legtöbb válaszodban amiket olvastam tőled,egyet kell hogy értsek veled.Köztük ezzel a kérdéssel is,mert teljesen jogos a kérdés is és a leírás is. :)
2013. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha akkor ilyen volt, nézd meg még ahhoz képest is 8 évvel később most milyen....
2021. aug. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!