Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert gond az, ha egy lany...

Miert gond az, ha egy lany rockot es metalt hallgat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 11:55
1 2 3 4
 11/36 Noydra ***** válasza:
Full fekete mint az éjszaka, meg a szokásos cuccok (acélbetétes, fémberakásos ruhák satöbbi)
2013. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Az még nem baj, ha ilyen zenéket hallgat. Az a baj, mikor már a testét is összefestegeti, átszurkálja és idióta ruhákat vesz fel mellé.
2013. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Volt évfolyamtársam (lány) amikor elsőben először találkoztunk úgy nézett ki, mint aki KISS koncertről jön. Hosszú fekete bőrkabát, fekete köröm, bakancs, feketére festett haj, piercing mindenhol. Mondjuk az ő arcszerkezete pont attól volt ilyesztő, hogy semmi smink nem volt rajta.


Jelenleg párizsban dolgozik egy gyógyszergyár laborjában kutatóként. Bőrkabát/bakancs megmaradt, de a fémet kiszedte az évek során :)

Másik hölgy ismerősöm úgy néz ki mint egy pláza pi--a, még affektál is. Most kutató mikrobiológus németországban :DDD

Szóval ne külső alapján ítéljünk. :)

2013. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
ilyesztő=ijesztő :)
2013. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Noydra ***** válasza:
Nem ítélek aszerint, csak ez a metálos szerelés minden, csak nem nőies. Így senki ne csodálkozzon rajt, ha furcsán néznek rá :)
2013. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Háááát én sem a nőiessége miatt kedveltem meg. Nagyon tudtunk bulizni, meg zúzni, és az ő mája is vasból volt :DDDD

Nagyon jó barátom most már 15 éve lassan :))) Tényleg eszembe sem jutott semmi több :DDDD

2013. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Noydra ***** válasza:

Na ugye :D

De nincs ezzel semmi baj :)

2013. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

Szerintem se gond alapvetően, ha azt hallgat. De manapság ahogy a rockerlányok kinéznek, az borzalmas. Az előttem hozzászólók már leírták. Szóval az inkább lehet baj... inkább ne nézz ki úgy.

Egyébként én is rockot hallgatok, de én régebbieket, amik még a rockerek körében is cikinek számítanak (Scorpions, WASP, Piramis stb.), de abszolút leszarom, a lányok erről mit gondolnak :)

2013. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem gond, csak találj egy hasonló érdeklödésü pasit.

Én is metálos csaj vagyok (folk/pagan), és sokáig nem találtam olyan srácot, akivel egyezne az ízlésünk.

Aztán egy véletlen folyamán pont egy kedvenc együttesem egyik tagjával hozott össze a sors. :P

2013. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

:)

Nekem is mindig azt mondtak, hogy csak lazadok es majd kinovom meg csak a feltunesi viszketegseg miatt hallgatom stb...

Azota 26 eves anyuka vagyok es nyaron hatalmasat tomboltunk csapda koncerten...

Kinezetemen nem latszik, nem vagyunk csoves alkeszok Parommal szeretetben neveljuk a Fiunkat stb... Tehat a megbelyegzesek nem jottek be!

Ja es a 4eves fiam profin headbang-el, ha autoval megyunk szol hogy anya! Buli van! Es akkor tudom hogy a torolkozo teniszutokkel vagy a mindig pentek kell a Fiamnak!

2013. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!