Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert gond az, ha egy lany...

Miert gond az, ha egy lany rockot es metalt hallgat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 11:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29: nem általánosítottam, csupán leírtam, hogy ha NEM (!) abba a csoportba tartozik, akkor NINCS (!) baj. Megjegyzem, én is hallgatok rock zenét. Szóval béke van.
2013. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. De egyébként szard le, ne foglalkozz ezzel az egésszel. Nem tetszhet mindenkinek minden.

Én megtanultam leszarni az emberek véleményét, és elég jól megy :)

2013. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, csak maradjon meg nőnek!
2013. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"25-ös ne kezd már el az általánosítást!

Állandóan általánosítanak,az ember esze megáll."


Általánosított? Igazság szerint csak felsorolt egy, amúgy létező típust. Ne általánosíts, nem mindenki általánosít! :P

2013. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

nekem a Black metal jön be de érdekes módon a disco meg a japán pop is xd


én nem néznék rád hülyén..

2013. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Az ha rockot és metált hallgatsz csak azt jelenti, hogy különleges vagy...én csak ilyen lányokat keresek magamnak, de sajnos nem akarnak előkerülni, pedig járok rocker társaságba. Talán az a baj velem, hogy túl szélsőséges vagyok mert a többi műfajt nemhogy nem szeretem de egyenesen utálom, és még a rockból is csak a keményebbeket szeretem.

Te viszont légy büszke rá, hogy metált hallgatsz, én is büszke vagyok rá, amúgy aki azt mondja, hogy lázadó kor meg blabla annak azt üzenem, hogy ez vagy igaz vagy nem, vannak akik elkezdik 14 évesen hosszú hajat növesztenek és úgyis öltöznek és hallgatják 19-20 ig aztán cső, soha többé, vagy vannak az olyanok mint én... akik nem növesztenek hosszú hajat és nem járnak bőrnadrágban és bakancsban viszont én pl. nem 14 éves korom óta hallgatom, hanem kb. amióta tudom, hogy mi az a zene kb. 13 éve(most 18 vok) és eszem ágába sincs áttérni semmilyen más műfajra, soha nem is fogok :) Ha egyszer gyerekem lesz, azt már bele nevelem ebbe és, ha én nem gitározhattam, majd a kislurkómnak, ha lány, ha fiú a kezébe nyomom a basszusgitárt: ő majd fog!


Szóval én csak azt mondom: Isten áldja a Rockereket!

2013. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!