Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csak szexet akarok, akkor...

Ha csak szexet akarok, akkor ugyanúgy közeledjek, mintha kapcsolatot szeretnék, vagy annak más "metódusa" van?

Figyelt kérdés

Természetesen egyenes akarok lenni vele (nem akarom átvágni! )

Én arra lennék kíváncsi, hogy ugyanúgy hívjam el randira és csókoljam meg, vagy csak dumáljam meg vele, mi a szándékom és hogy szeretné-e ő is stb... (bocs, ha hülye a kérdés, de ezt tényleg nem tudom.. :D )

köszi:)



2013. dec. 18. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
fiú vagyok!
2013. dec. 18. 17:31
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
ha már meg akarod vele dumálni hogy nincs kapcsolat vagy szex akkor szerintem azt is meg tudod kérdezni tőle hogy hogy csináld.
2013. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zslt válasza:
Persze, légy vele őszinte.
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még csak sima kapcsolatom volt, ezért nem tudom, viszont most nem szeretnék kapcsolatot..(kimaradt)
2013. dec. 18. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én "csak szex" esetén is elvárom a tiszteletkört, ismerkedés, beszélgetés, udvarlás. De persze fontos, hogy ne legyen félreértés, hogy ki mit akar...
2013. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tiszteletkör,na baze :D
2013. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy. Tiszteld meg annyival, hogy nem guminőnek tekinted, hanem érző emberi lénynek. A csajok szeretik hallani a kegyes hazugságokat, mégha valahol legbelül tudják is, hogy nem igaz. Most tinilányok százai hurrognak majd le, de "crede mihi experto roberto", mert ezt csak felnőtt korukban ismerik be maguknak.
2013. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!