Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? (hosszú) Volt...

Miért van ez? (hosszú) Volt már barátnőm nem is egy, de most már egy jó ideje nincs és próbálkozok én, de vhogy nem akar össze jönni pedig (nem én mondtam) jó képű, kedves, figyelmes, romantikus, de ha próbálkoztam vkinél az koptatott.

Figyelt kérdés
Szeretnék már barátnőt, de nem bszni egy jót hanem szeretni és szeretve lenni! Ha valaki van olyan lány aki 13-14 éves zalaegerszegen akkor írjon, ha van kedve, de kérlek ne kamuzzatok, mert én sem teszem!

2013. dec. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
sok barinőd lehetett, 13 éves..
2013. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy sok barátnőm volt, hanem azt, hogy hiányzik valaki más szeretete! Szűz vagyok és még az is akarok maradni egy darabig, de szerintem a szerelem nem korhoz kötött és csak azért, mert a NORMÁLIS fiatalok nem dugnak ilyen korban nem kevesebb az az érzelem amit ők éreznek!
2013. dec. 19. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Más fél órája töltöttem a 13-at, és csak annyi a gond hogy nem vagyok zalaegerszegi :)
2013. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
várd meg te nyugodtan a 16 életévedet :) abban a korban már lehet szerelemnek nevezni :)
2013. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!