Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetnék felszabadultabb?

Hogyan lehetnék felszabadultabb?

Figyelt kérdés

fiu vagyok, eléggé helyes, csinos, 18 éves lányok sztenderdjeihez képest izmos,talán picit nagyképű :D és ha önmagamat adom és felszabadult vagyok akkor vicces. de egy csomoszor felek onmagam lenni nem tudom miert es nehezen tudok felszabadultan beszelgetni és nem jut eszembe semmi hogy mondjak es csak csondbe vagyok meg kinos csond van.

olyan csajokat összeszedhettem volna,egyik örömében visitott mikor rairtam de nem voltam önmagam mikor be akartam fuzni élőben hanem kicsit visszafogtam magam és szerintem tök unalmas voltam és össze se jött 18 éves vagyok


2013. dec. 20. 00:07
 1/5 anonim válasza:
Küldj magadról egy képet!
2013. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék
2013. dec. 20. 00:15
 3/5 A kérdező kommentje:
anonym akarok maradni
2013. dec. 20. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem nagyon lehet elmagyarázni. Az évek során tapasztalja ki az ember, ismeri meg önmagát.

Úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy mit számít az, amit tenni fogsz, amit kimondasz 1 órával később, vagy 1 nappal később? Ne érdekeljen, hogy más mit gondolhat. Ne gondolkozz, improvizálj, legyél spontán - valami ilyesmit lehet önmagadnak lenni. Az egészben az a trükk, hogy nincs trükk. Az életet élni kell és nem beszélni róla. Teljesen két különböző világ a gyakorlat és az elmélet.

Mindenképp jó hatást gyakorol a tudatállapotodra a sport, megfelelő mennyiségű és minőségő táplálék bejuttatása a szervezetbe. Erősíti az idegrendszert, megfelelő agyi működést biztosít, ép test nélkül pedig nincs ép szellem. Segítenek benne, hogy önmagad légy.

2013. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
talán görcsölsz azon hogy milyennek lát, mit gondol rólad, stb?
2013. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!