Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem borít ki, hogy...

Csak engem borít ki, hogy manapság mindenki a facebookon ismerkedik?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közt is vannak olyanok, hogy ha pl. tetszik nekik egy lány/fiú, nemhogy odamennének hozzá. Nem, inkább ráírnak facebookon. Ezzel sem lenne baj, ha bátortalanok eleinte, de utána van, hogy randizni is csak pár hetes beszélgetések után merik elhívni. Szerintem ez annyira kiábrándító, én képtelen vagyok valakivel csak facebookon "beszélgetni" hetekig, de más lehetőség úgy látom már nem maradt, mert mindenki ezt csinálja.. Vajon soha nem lesz kapcsolatom, ha nem vagyok facebookember?
2013. dec. 20. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, ki hol ismerkedik. Én pl. itt ismertem meg a barátomat és hónapokig leveleztünk az első találkozás előtt. Bár akkor még csak barátilag beszélgettünk és találkoztunk egy darabig. (Mondjuk miért is kellene hamarabb elhívni randizni valakit pár nap után, mikor még nem is ismered szinte semennyire? Annak semmi értelme. Jobb ha vár az ember kicsit és biztosra megy és akkor tér rá a témára, ha már nagyjából biztos benne, hogy szeretne valamit a másiktól.) És akkor mi van? A végeredmény a lényeg.
2013. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 ASOT ***** válasza:
Igazából nem foglalkozok ezzel azt csinálnak amit akarnak,
2013. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Miben jobb egy szórakozó helyen ismerkedni?

Ott is ismeretlenül mész oda valakihez, sőt többségben mindkét fél ittas. FB-n többet tudhatsz meg másokról látatlanban, mint egy buliban élőben.


De ne az emberekre fogd, hogy neked a marokmarcsa maradt. Te vagy a h_lye, nem a többiek.

2013. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hülye aki facebookon ismerkedik.


Normális ember gyakorin csinálja.

2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindenki ott ismerkedik, ahol akar vagy ahol tud. Nem kell ezen kiakadni. Attól még lesz majd neked is párkapcsolatod, hogy nem vagy "facebookember". 31N
2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A Fb, az online szociális élet megöli a valóst. Könnyebb, kényelmesebb ott csajozni, a barátokkal, rokonokkal "foglalkozni", mint találkozni velük, de akár csak felemelni a telefont. Sajnos. Szerintem több a kára, mint a haszna az emberi kapcsolatokra és a normális életre nézve, de mindenki csinálja. Mondjuk én nem. Meg is nézhetem magam. Kvázi ki vagyok rekesztve így az élet egy jelentős szeletéből. Mintha Vanuatun élnék.
2013. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja. Teljesen kiborít. Már nyugtatókat szedek. Csakis ez lehet a legnagyobb problémám, mi más? Hogy valakik a Facebook-on ismerkednek. Rettenetes. :)
2013. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nincs fészbúkom.


Hol ismerkedek?


Ott ahol találok olyan nőt, akit érdemes megismerni.

2013. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na mostan arra miért nem gondol senki, hogy valaki pl Nyíregyházi...de Sopronba jár suliba levelezőn és ott megismer egy szimpatikus neki tetsző pasit/hölgyet aki soproni....és csak facen tudja felvenni vele a kapcsolatot...mert kéthetente/háromhetente találkoznak csak a suliba és csak ott flörtölnek...facen folytatják..telefonszámcsere..aztán sulin kívül is mennek egymáshoz Nyíregyháza-Sopron...aztán összejönnek..járnak X ideig és végül egy köztes városban összeköltöznek.


Ha több száz km van akkor az elején a face jól jön! És ha csak ő kell és senki más akkor tesz az ember a szomszéd lányra/fiúra mert csak ő kell! Nem csak szex..érzelmek..házasság! Ja és 25 körüliek! Na ennyit erről!

2013. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

FEJLŐDIK A VILÁG!!! De persze ezt a "felnőtt" emberek többsége vagy nem fogja fel, vagy pedig irigykednek, hogy ilyen egyszerű a mai fiatalnak sokminden.


Ui.: Várom a lepontozást ^^

2013. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!