Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarják, hogy egy...

Miért akarják, hogy egy csendes, visszahúzódó ember megváltozzon?

Figyelt kérdés
Magam is ilyen lányként élem az életem. Azt tapasztalom, hogy sokan meg akarnak változtatni, biztatnak, hogy merjek hangosabban beszélni, kiállni a véleményem mellett. Szinte rám erőszakolják a magabiztosságot, pedig én szeretem azt, amilyen vagyok.
2013. dec. 20. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik elnyomnak másokat, vannak akiket elnyomnak, ha mindenki szeretné a saját helyzetét, több boldogabb ember lenne.

Ha szereted így önmagad, akkor maradj ilyen. Ha valamin változtatnod kell, azt úgyis érezni fogod.

2013. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A kedves visszahúzódó lányokat majd megtalálja egy becsületes férfi, aki vigyáz majd rá! :) Szóval semmi szükség változtatásra!


Üdv: egy becsületes férfi

2013. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is sokat filózom ezen, ráadásul én hímnemű vagyok, azaz sokkal erőteljesebb ez a "kényszer", hiszen én semmiképpen nem várhatom el, hogy majd a szőke hercegnő jön a fehér lovon, és elcsábít. Így meg nem kellek a kutyának se. Valóban hülye dolog ez, mert bennem is megvan az érzés, hogy nem feltétlen szeretném feladni magamat, a személyiségemet, csak hogy eljátsszam a boldogságot.


Mondják ugyan, hogy majd jön az, akinek ez kell, aki el tudja fogadni, és én sokáig olyan hülye voltam, hogy ezt el is hittem. Ma már, közel 30 évesen nem hiszek a csodában. Választanom kell, hogy elkezdek színészkedni, vagy a hátralevő életem is egyedül élem le. Talán hihetetlen, de nagyon nehéz a választás, és az életképességnek ehhez semmi köze.

2013. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
# 13-as hozzászólóval egyetértek. Egyébként örülnék egy ilyen lánynak.
2013. dec. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ez tévhit, hogy aki visszahúzódó az félénk és bizonytalan.


szerintem teljesen mindegy, miért csinálják, egyszerűen ne hagyd magad. nagyszájú lotyóból van elég.


"mert mindenki ostoba majomként utánozza a médiát!"


nem a médiát utánozzák az emberek, hanem a hülyeséget egymásról (például hogy a média hibás mindenért). a média csak egy csatorna, ami az emberi hülyeségre épít. mellesleg az internet is egy médium.


"És ha engem nem érdekel, mennyire vagyok életképes? Nem hiszem, hogy tényleg emiatt aggódnának sokszor olyanok, akik egyáltalán nem is ismernek."


persze nem is aggódnak érted, inkább csak szeretnek beleszólni az emberek mások életébe.


"A csendes visszahúzódó még nem azt jelenti, hogy nem áll ki magáért."


végre egy értelmes gondolat.


"A kedves visszahúzódó lányokat majd megtalálja egy becsületes férfi, aki vigyáz majd rá! :) Szóval semmi szükség változtatásra! "


nem, a kedves visszahúzódó lányokat megtalálja egy vagánykodó, hazug de jóképű férfi, akibe belezúgnak és kihasználja őket.

ezek a lányok is ugyanolanok ízlésben, mint a legtöbb lány, főleg ha félénkségből visszahúzódók.


"Mondják ugyan, hogy majd jön az, akinek ez kell, aki el tudja fogadni, és én sokáig olyan hülye voltam, hogy ezt el is hittem. Ma már, közel 30 évesen nem hiszek a csodában. Választanom kell, hogy elkezdek színészkedni, vagy a hátralevő életem is egyedül élem le. Talán hihetetlen, de nagyon nehéz a választás, és az életképességnek ehhez semmi köze."


ez viszont nagyon igaz, sokan nem értik ezt, mert nincs tartásuk, elveik.

és idővel midneki eljut ide, a felnőttléthez, amikor fel kell adnod önmagadat a sok hamis "boldogságért". és végül lesülyledünk oda, hogy párkapcoslat csak szexre meg pénzszerzésre jó, a barátok meg csak érdkből. cska ugye kérdés, hogy van e értelme és elviselhető e az ilyen "élet" úgy, hogy közben teljesen más voltál és szeretnél lenni.

2013. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert ők lenézik az ilyeneket. Én is iylen visszahúzódó vagyok.

Tudod hányszor kaptam már meg a nagyszájúaktól hogy "Miért nem szólsz hozzá? Mondj már valamit" de amúgy sokszor nem is azért nem szólok a témába bele mert csendes vagyok, hanem nem is ott járnak a gondolataim, vagy ők meg már túl sokat beszélnek a semmiről és nem érdekel a téma.

2014. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!