Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy gyűlölöm a...

Normális, hogy gyűlölöm a szórakozóhelyet, miközben a korombeli lányok minden hétvégén buliznak? 20/L

Figyelt kérdés
Sajnálom, hogy irtózom ezektől a helyektől, mert így sokmindenből kimaradok (barátok gyakran járnak el)...de sokkal szívesebben olvasok vagy megyek el futni. Kellene-e változni? Hogy tudnám megkedvelni egy kicsit ezeket a helyeket, ha nem szeretek se inni, se táncolni, se a középpontban lenni (de nem akarok mindenből kimaradni)?

2013. dec. 22. 12:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9es, csodálatos érzés ilyet csak olvasni is, megkönnyeztem.. Sok boldogságot kívánok nektek és maradjon meg ez a harmónia!! :)
2013. dec. 22. 14:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.

Azt javaslom,hogy kezdj el társastáncolni,én is ezt tettem.

Kicsit ritkábban ugyan,de hatalmas táncos bulik is szoktak lenni,csak éppen ott senki sincs berúgva és az emberek általában is kultúráltabbak mint a diszkókban.

Hidd el,amikor egy hangulatfényekkel megvilágított táncparketten rázzátok valami tüzes sambára,sokkal mámorítóbb érzés mint berúgva ugrálni a tucc-tuccra...:)

2013. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 cooljet válasza:
Nem baj ha nem szeretsz bulizni :) ez normális, sőt ez a normális gondolkozás ;)
2013. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Normális! Sok mindenből kimaradsz? ez butaság. Az ,,élet" nem a szórakozóhelyen zajlik. Ott is lehet, kinek hogy. Én is ilyen vagyok, voltam. Városi discoba idáig összesen háromszor voltam, ebből az egyik-be nem igazán éreztem magam jól. Az a jó, amikor társasággal mész. nagyon hangos zene, alig lehet mozogni, a táncról már ne is beszéljünk. Ismerkedésre, beszélgetésre, meg tuti nincs esély. Folytatsd az olvasást és a futást, jobban jársz. Én pl el mennék szívesen egy társastánc tanfolyamra... 26/f.
2013. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzászólásokat, csak válaszolok, de:

Ne akarj megváltozni. Ez teljesen jól van így.

23 leszek februárban és SOHA be nem tettem a lábam egy klubba vagy diszkóba. Visszataszítónak, undorítónak tartom az ilyen helyeket és a legcsekélyebb igényem sincs, hogy akár csak a közelükbe menjek.


Már csak az is visszataszító, AMIÉRT oda járnak és AHOGY teszik ezt.


Én is sokkal jobban értékelem a baráti társaságot, esetleg egy közös bográcsozást a Duna-parton, vagy ilyesmi.

Mind különbözőek vagyunk. A magamfajták értékelik ezt, hidd el.


Ha nem akarsz mindenből kimaradni, de nem akarod azt sem csinálni, mint a többi, keress más társaságot, akik nem olyanok.

2013. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Paulik Áron ***** válasza:

VAGY hívd el néhány barátaidat egy neked is szimpatikus helyszínre, volt pár felvetés. A társastánc nagyon jó ötlet, én is járok a párommal, de ha szingli lennék, tudnék bőven ismerkedni is :)

Kár lenne lejjebb adni az igényeidet, és erőltetni az alja szórakozást, inkább becsüld meg magad és folytasd a testileg-lelkileg egészséges tevékenységeidet!:)

2014. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!