Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ismerkedésnél nálatok...

Fiúk! Ismerkedésnél nálatok nem hátrány a fogszabályzó? 18/L

Figyelt kérdés

Úgy értem, első benyomásra milyen hatást kelt bennetek? Kb már egy éve, hogy kaptam felülre és most már alul is van. Már kezdem megszokni azt is, hogy ha valakivel beszélek az többnyire a fogsoromat nézi, mivel alul csillog a szabályzó.(nem én kértem így, a vas alapból ilyen)

Ugyanakkor azon gondolkodtam, hogy mégiscsak ez az első dolog amit észrevesz rajtam az, akinek első találkozásnál bemutatkozok. Tudom, mert ők is odanéznek olyankor. Nem zavar már a dolog, hozzászoktam, csak felötlött bennem a kérdés, hogy vajon ti mire gondoltok ilyenkor? Mi az első benyomás ezáltal arról a lányról aki hasonló cipőben jár?


Kort és nemet is írhattok, bár nem szükségszerű. Viszont jó lenne, ha megemlítenétek hogy van e ilyen ismerősötök, illetve személyes tapasztalatotok ez ügyben. :)



2013. dec. 23. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha fogszabis a lány! :) Olyan édessé teszi az arcát!:D Love you kérdező :D
2013. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, több is és szerintem jól áll nekik. Szerintem nem hátrány, egyeseknek kifejezetten jól áll. 19/F
2013. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tarnolf ***** válasza:

Nálam nem hátrány, mivel ebből arra következtetek, hogy az adott lány odafigyel a megjelenésére és ápolt. ;)


Rengeteg ismerősöm van akikre ráférne egy fogszabályzó, de nem használják, merthogy "ront a megjelenésen"...a frászt, talán még jól is állna. :D


Nekem is volt annó, 2 éve szedték le, de sokak szerint most jobban nézek ki( ezt én mondjuk nem hiszem el).


Meg van akinek tényleg nagyon jól áll. ;)


17/F

2013. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem, egyszer amúgy is lekerül majd. Bár az a korosztály, kik jobban illenek hozzám, már ritkán viselnek fogszabályzót.
2013. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Olyan jó olvasni ezeket a válaszokat:) Nekem január 8-án teszik fel és van egy fiú akivel szoktunk írni meg már elég jól elvagyunk,remélem nem fog miatta megutálni vagy valami olyasmi.:// Pont már végzős én meg elsős vagyok..hááát...:D 15/L
2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!