Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki bírálni merészeli a...

Ha valaki bírálni merészeli a nőket, akkor arra miért sütik rá AZONNAL, hogy biztos sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés

Eddig nem sikerült megértenem ezt a meglehetösen kifinomult logika folyamatot.


Vagy nem tán arról van szó, hogy a legtöbb ember nem nagyon szeret GONDOLKODNI és ahol csak lehet megsporolja az agyi munkát és szeret sztereotipiákra és közmondásokra támaszkodva véleményt alkotni?


Nem tudom miért gondolja mindenki azt, hogy aki ócsárolja a nöket a viselkedésük visszásságai miatt, az rögtön egy szüz luzer!? Én voltam már jó pár növel és nem mondom azt, hogy angyalok.


Tudjátok ki gondolja azt, hogy a nök ilyen érinthetetlen angyalok? Akinek még sose volt nöje és tündérmesékböl meg a kis privát képzelgéseiböl rakja össze a világnézetét a nökkel kapcsolatban!


2013. dec. 24. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És te miért általánosítasz? Induljunk ki innen!!!!!
2013. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak reméljük hogy az. Félreèrtés ne essék.

De valljátok be hogy szarul esik amikor szidnak titeket...

2013. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert ez elég nagy általánosítás. Nem minden nő ilyen, az hogy a te közvetlen környezetedben ilyenek vannak ez egy dolog. Persze máshol is megtálálhatóak. De ha valamit jól csinálsz, egy nő nem csal meg.
2013. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
3-asnak igaza van. Nem csak azt kell szídni aki félre lép...saját magadba keresd a hibát!Ha egymás után többen is megcsaltak,az csak azt jelentheti, hogy baromira nem tudod megadni a nőnek,amire vágyik...
2013. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első mondatodból látszik, hogy csak egy frusztrált kisgyerek vagy. marokmarcsa való neked
2013. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nem látják a fától az erdőt azért! Mindenki futott már bele méretes patkányba az ellenkező nemből..aki szidja a nőket a nők ezen altípusát szidja..de nyugodtan jelentkezzen az a nő akit még soha nem csaltak meg/hagytak el/kosaraztak ki/vertek át! Ja és 20 feletti legyen!


Kérdem én akkor ha megjegyzik egy pasi patkány akkor sikertelenek a pasiknál azért sír a kis szájuk?

2013. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Aki egy kicsit is ismeri a nőket,tudhatja,hogy nem viselik el a kritikát(tisztelet a kívételnek),általában tölűk kapsz ilyen megbélyegzést,mert ösztönből cselekszenek(tiszt.a kív.),azt a csöpnyi agyukat sem használják ami van nekik(tiszt.kív.,).Figyú majd a "nagyon értelmesek" mindjárt reagálnak. : }
2013. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy okos pasi azt csinál a nővel,amit akar...csak kevés az agyas pasas...pedig nem egyszerű a hozzánk szóló kezelési útmutató...csak a félagyú egyedek nehezen értelmezik...(tisztelet a kivételnek) :))
2013. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
...*nagyon egyszerű-t akartam írni
2013. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert ez így van. Ha nem érted a nők gondolkozását és emiatt frusztrált vagy, akkor valószínűleg keveset dugtál, kevés nővel voltál.


Ha érted a nők gondolkozásmódját, akkor meg tudod őket fektetni, ennyi.

2013. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!