Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, ti mit gondoltok, ha egy...

Nők, ti mit gondoltok, ha egy pasi ilyeneket lájkol?

Figyelt kérdés

A kedvenceit megnéztem, és ilyenek voltak, hogy sexy girls, big ass, szexnekem.hu szexpartnerkereső és hasonlók.


Amúgy egy visszafogott, érzelmes férfinak állítja be magát... Nagyon megnyerő a stílusa, még így neten keresztül is, félek kicsit ettől.


2013. dec. 25. 13:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ezekre a kifogásokra, de kicsit lehetetlennek tűnik, hogy 14 ilyen oldalt lájkoljon véletlen...
2013. dec. 25. 14:28
 22/29 A kérdező kommentje:

Nem tűnik olyannak, aki a haverjai előtt akarna menőnek tűnni így..

Egy duci, nem túl helyes srácról van szó. Belsőleg amúgy oké, mondjuk az a nagyon megnyerő stílus nekem kicsit gyanús. Tudja is magáról, hogy ilyen, és még ki is használja..

2013. dec. 25. 14:30
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha feltennéd neki is ezt a kérdést? Ha normális választ tud rá adni, akkor ok ha nem, akkor meg ne akarj vele megismerkedni. Na és ezt is férfiként írtam és látod nem védem!
2013. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Még mindig nőként: és ha szexpartnert keres, abban mi a gond?


Szingli!

2013. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Akkor sem lájkolom, hogy mindenki láthassa :)


Amúgy meg olyan oldalakon elég aljanép van..

2013. dec. 25. 14:35
 26/29 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor a megoldás roppant egyszerű: töröld a jelöltek listájáról...
2013. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ilyen pasival szóba nem állnék, megalázó és undorító lenne a barátnőjeként ezeket elviselni.

És előtte se lájkoljon ilyen szemeteket, h össze jönnénk.

2013. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

van egy csomó haverom aki nézegeti az ilyen qvás oldalakat, röhögni szoktunk rajta, még ha nagy a szájuk is, akkor se mennek el soha qvázni..ehhez tényleg férfi fejjel kéne élni, hogy megértsd, mi nem pletyizünk, hanem így baromkodunk


az meg, hogy valaki lájkolja nyilvánosan, csak annyit jelent, hogy ugyanolyan hülye, mint sok kis tinilény aki meztelen képet küld másnak, vagy minden egyes PRIVÁT dolgát megossza 5 percenként, ez utóbbi nemtől függetlenül, vannak ilyen emberek, kész

2013. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas. Szóba sem jöhetne nálam az ilyen...
2013. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!