Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyél igazán vicces...

Hogyan legyél igazán vicces egy új lánnyal, mikor magad alatt vagy, nincs jó kedved, de társa vágysz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kevésbé tudok érdekes lenni a másik fél számára. Nem jönnek annyira a poénok, mint régen. A kényszer megvan, de nem tudok elég kreatív lenni. Újabban nekiálltam magnéziumot szedni és szőlőcukrot is majd beszerzek. Rengeteg vicces oldalt meglátogatok, amitől jobb kedvem lesz egy időre. Néha egy egy poénom mondat beugrik, de egyre ritkábban. Alapvetően vidám ember vagyok, ezért rémisztő a dolog. Mit lehet ilyenkor tenni, milyen ötletetek van?

2013. dec. 25. 21:11
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
ha erőlteted, az látszik :S
2013. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Besavanyodtál. Nem magnézium és szőlőcukor kell neked, hanem jó társaság, és az, h ne kényszerből próbálj egy csajjal jópofizni. Tanuld meg újra elengedni magad, és akkor megint jönnek majd a poénok, csak felszabadultság kell hozzá.

Plusz sokat segít, ha ismerősökkel, barátokkal eljárkálsz néha, akár beszélgetni csak, vagy sörözni, billiárdozni. Ott is jönnek a sztorik egymás után.

A lényeg a felszabadultság. Ezt nem lehet akarni azonnal, sem muszájból.

2013. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Látom pár helyesírási hibát vétettem a kérdés kiírásánál.


Lehet nem tudok koncentrálni eléggé. Elég sokat eljárok szórakozni és sok emberrel beszélek is. El tudok lazulni egy idő után, azzal nincs probléma látszólag.

2013. dec. 25. 21:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát poénos, vicces vagyok csak nem eléggé, ennél több kell!. Igényesebbé kellene válnom.
2013. dec. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!