Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, hogy mindig megtorpan az ismerkedés az illető pasival, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel már 1,5 hónapja ismerjük egymást, párszor randiztunk, mivel messze lakik, de irtó jófej és nagyon bejön. Az utóbbi időben azonban már nem írogat, vagy hív olyan lelkesen, mint régebben és attól tartok, hogy ez már annak a jele, hogy már nem akar velem járni. Amúgy látom/láttam rajta, hogy tetszem neki, csak a randik végén sosem lépett, nem csókolt meg, nem fogta meg a kezem. Én már kerestem azóta többször is, de már megfogadtam, hogy "békén" hagyom.


Viszont kell nekem ez a srác, mert ritka jó pasi (mármint természetre). Mit kellene még tennem? Üljek és várjak, vagy randizzak mással is, aztán hátha újra "feléled" ez a pasi és keres?


De amúgy mindig ez van, megismerek valakit, aztán hirtelen alábbhagy a lelkesedésük és eltűnnek. Pedig nem csinálok semmi olyat szerintem, amivel taszítanám őket.


24/L


2013. dec. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is így szokott lenni. Szerintem másokkal is randizgatnak, és végül az a másik lesz a befutó.
2013. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem azért nem keres, mert taszítod, csak már nem olyan lelkes mint az elején

dobd fel vmivel, beszéld meg vele

2013. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet az is, hogy most tart a húzzuk a csaj agyát résznél.

de a sosem csókolt meg félénkségre is vallhat, azaz sohasem fog kezdeményezni.

ha attól félsz, hogy mással jön közben össze, jobb ha te lépsz előbbn, csak ugye ahhoz újra kéne találkozni, pl randizni,ahhoz meg fel kéne, hogy hívjon. mert te ne hívjad.

2013. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a tempó nem egy blitzkrieg... szerintem valahogy hozz össze egy randit és csókold meg. ezután vagy összekapja magát vagy nem. ha nem akkor keress másikat.
2013. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos nem arról van szó, hogy mással is randizik, ha meg igen az se gáz, az első két hétben, mikor ismerkedtem vele, akkor még több pasival is randiztam, szerintem ez nem elítélendő dolog. De most már csakis kizárólag vele találkozom.


Amúgy én is arra gondolok, hogy félénk, ja meg, hogy most tart ott, hogy tesztel engem, de szerintem tetszem neki.


És szerintetek kezdeményezhetem mondjuk a kézfogást, vagy esetleg a szájra puszit? Nem támadom le ezzel?

2013. dec. 26. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
ááá, dehogy. csak ha nincs pénze és ideje utazgatni, mit vársz?
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán kiderült valami a múltadról, ami nem tetszik neki?


(pl.: sok partner, sok kapcsolat, egyéb?, összejársz/jártál az exekkel erre arra.)

2013. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Semmi ilyen nem derült ki, mert nem is volt sok partnerrel kapcsolatom és ezt ő is tudja. Na mindegy, majd lesz valami...
2013. dec. 27. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg kérdezd meg tőle, hogy mi a baja!
2013. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!