Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vegyünk egy átlagos pasit,...

Vegyünk egy átlagos pasit, aki halálos beteg, mondjuk izomsorvadásos és tolószékbe kényszerül. Szerinted lenne csaj, aki lefeküdne vele?

Figyelt kérdés

Átlagos pasi alatt itt azt kell érteni, hogy nem joképű, nem jó testalkatú, nincs karrierje. Ezt csak azért irom le, mert a nők sajnos hajlamosak a vonzó pasikat betenni átlagos kategoriába, lévén, hogy a nők számára a pasik 80%-a nem üti meg a szintet, hanem az alatt van.


Na, szóval ez a pasi, ha felmenni mondjuk társkeresöre és irná, hogy ez a szituácioja, de szeretne legalább szexelni a hátralévő idejében, akkor szerinted lexarnák vagy lexarnák? :D


Én amúgy nem bántani akarom a Hozleiter Fannykát, de az interjujából én azt vettem ki, hogy ő elkeseredettségében "ment bele kapcsolatokba"... Érdekes módon egy (nem átlagos) pasi meg a kutyának sem kellene, ha ilyen állapotban lenne...kivéve ha joképü pasiról lenne szó...


A Fannyka meg a csajok közt azért nem annyira top genetikával rendelkezik, mégis van vevő rá! Gondolom még ő is válogat a pasik közt.


2013. dec. 27. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
attól függ milyen vastag a pén..... (ztárcája)
2013. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és igen, irigy vagyok ,hogy nők könnyebben jutnak szexhez!
2013. dec. 27. 20:00
 3/13 A kérdező kommentje:
na, hát ha valaki izomsorvadásos, akkor gondolhatod, hogy nem keres annyit mint egy bankár, kivéve ha nem ő a Professor X :D Vagy ki....
2013. dec. 27. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem erre te is tudod a választ mert tapasztalhattad.

Mosolyka meg dögös, én is megdugnám.

2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
operáltasd magad nővé! a sok transzi- és shemale-rajongó megveszne érted
2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó ég :D Hát én nem... :(
2013. dec. 27. 20:02
 7/13 A kérdező kommentje:
meg amugy azt sem értem, hogy ha a Fannyka jó pasit tud magának fogni, akkor mégis milyen pasik lehetnek azok? Mert azért egy jó pasi az más csajnak is jó pasi és akkor miért nem inkább egy egészséges csajt választ magának a jó pasi? Szal értitek?
2013. dec. 27. 20:03
 8/13 A kérdező kommentje:
meg én amugy most tényleg nem őt akarom leszólni személyesen, csak hát ő egy élő példája annak, hogy a nőknek mennyivel könnyebb!
2013. dec. 27. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Szánalomból biztosan lefeküdnének vele.

De az meg nem igazi, szenvedélyes szex...

2013. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na de bezzeg a Fannykának meg kijut a lávcsi is meg minden.
2013. dec. 27. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!