Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Koptattatok már le...

Lányok! Koptattatok már le fiút durva módon? Mi volt a legdurvább?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
A fülébe súgtam hogy gec1 ronda. Tényleg az volt!!!
2013. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy mód van rá akkor normálisan, remélhetőleg vannak érzései neki is.
2013. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszer a csajok megdobáltak apróval egy buliban, pedig én tényleg csak ismerkedni akartam.
2013. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel eddig kb egy fiút kellett lekoptatnom, az volt a legdurvább (meg persze a legkedvesebb is). Megmondtam neki, hogy kedves tőle, hogy érdeklődik, de a szívem már foglalt, és hűséges típus vagyok.
2013. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem pont úgy koptatott le egy csaj régen mint ahogy az egyes írta csak pluszba odajöttek a barátnői és még ők is elmondták nekem hogy milyen csúnya vagyok...
2013. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legdurvább az volt, amikor konkrétan az utcán ordítottam neki (roppant nőiesen :D), hogy ha nem száll le rólam, kihívom a rendőröket.

De az előzményhez hozzátartozik, hogy napok óta egyfolytában nyomult, és már nagyon dühös voltam rá, mert előtte ötvenszer elmondtam szépen, hogy nem, de csak azt értem el, hogy egyre agresszívabban nyomult. Eleinte csak bókolt, a végén már szinte megerőszakolt, követett, akárhova mentem, stb. Teljesen hazavágta azt a nyaralásom :(

2013. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!