Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kérdezzem meg hogy...

Hogy kérdezzem meg hogy roma-e úgyhogy ne legyek sértő?

Figyelt kérdés
szerintem az de szeretném biztosra tudni de az meg milyen már hogy rá kérdezek hogy tudjam meg??
2013. dec. 29. 21:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
hát a szüleiről, családról nézzél képeket, legtöbbször azért a név is sokat elárul, pl Kolompár, Ajtai, keresztnévnél Márió, Nintendo, meg a külföldi pop énekesek magyarosított nevei, ha esetleg van facebookja a képeket megnézed :) sok sikert.
2013. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
google magyar-cigány szótár kinézel valamit és elmondod neki ha tudja mit mondtál bukta van
2013. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én félig az vagyok. Küldhetsz róla képet,jó lenne az arcáról.Én sokkal hamarabb látom azt,ha valaki "fajtámbeli" mint a többi ember. :)
2013. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy tényleg az mert tegnap megmutatta az igazi oldalát sajnos :/
2013. dec. 30. 11:21
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
elmesélte hogy a múltkor majdnem megverte a testvérét mert összekaptak valamin és elég durván adta elő a történetet egyszóval cigányosan
2013. dec. 30. 20:31
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ejtsd , ha nem akarsz te is fenyegetőzést, rosszabb esetben verést, ha netán összevesztek.
2013. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!