Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az Instantbol soha nem mész...

Az Instantbol soha nem mész haza egyedul. (? )

Figyelt kérdés

Na pont ezt mondta ma egymasnak ket csaj amikor alltam sorba ma a ruhatarnal.


En meg lejarok tobb mint egy eve es senkit se tudtam hazavinni, max olyat, akit mar elotte is ismertem, es volt "alap". Raadasul nekem lenne hova hazavinni a lanyokat.


Elegem van mar, h lejarok es leszolitok lanyokat es azok leraznak, de kesobb meg még a legatlagosabb jelentektelenebb fajtaját is valami magas izmos pasi utan latom rohangalni.


Ezek utan semmi ertelmet nem latom annak h egyaltalan szorakozni jarjak le, ugyanis meg vagyok fosztva a szorakozas bizonyos aspektusaitol...az elmondottakbol es a tapasztalataimbol nem az jon le h a lanyok csak tancolni jarnanak le...akkor en nekem miert kene beerni ennyivel?


Raadasul mindig kiralyul fel vagyok oltozve, a jokepunek szuletett csavokal megis jobban kellenek a noknek még akkor is, ha valami ocsmany lógós ing van rajtuk...


Kb a dagi tulkompenzalós ronda csajol szintjen erzem magam, bar még nekik is nagyobb sanszuk van egy egyejszakasra, mint nekem, aki folyton a vasarra viszi a bőrét az eredmenyek erdekeben...


Multkor randiztam egy csajjal...volt vagy 80kilo, de még ezt is 20kilo fogyassal erte el. Es magyarazta ott nekem, h tavaly nyaron puszta kivancsisagbol minnen heten mas pasival ment haza instantbol....


Bezzeg ha en a 60kilommal mennek le valami minimalis gagyi kondizas utan, ugyanugy nem jonne velem haza egy csaj se....


Szoval elegge kivagyok.


Arrol nem is beszelve, hogy jol keresek, de ez ugyse szamit (Kiveve, ha ezek utan majd mindig hivok valami felcigany csajt hazhoz, mivel ilyenekbol all ki a startapro)


Szoval nagy kozepsouj egyreszt a csajoknak masreszt meg a jokepunek szuletett csavokaknak. Es megyek az ombudsnamhoz is meg minden.


Lehet persze ugatni, h nem teszek semmit a siker erdekeben, de az a baj, h teszek, ugyanis mindig odamegyek tobb csajhoz is, de csak leraznak.


A jopasi meg semmit se csinal, egyszeruen tapadnak ra a nők.


Kb annyira tapadnak ra a nok, mint a jelentektelen atlag nore a pasik.


Es ez rohattttttul igazsagtalan.


2013. dec. 31. 02:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Lett vna aki visszajarr volna, de valahogy kosz de nem
2013. dec. 31. 04:06
 22/32 anonim ***** válasza:
ha ez ennyire fontos neked és ennyire meg vagy rekedve,esetleg olvasgathatnál némi pua irodalmat,hátha megtalálod azt a részét/mozzanatát a játéknak amin elbuksz.
2013. dec. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

A puat mar kinottem, kosz. Tulvagyok rajta. Most probalom elfelejteni. Egy ideig jol jott, de mostmar inkabb visszaut, mert nagyon nehez elkerulni, h robotot csinaljon az emberbol, ha nem hasznalod elegge a jozan eszed...ugyhogy puabol kosz, de egy eletre eleg volt.


Igazabol neha olyan botranyos csajozassal is celt erek, amitol egy kezdo pua kiallna a vallasabol, mert nem latja a sztoriban a kulcs dolgokat. meg amugyse a csajozos sziveg szamit, hanem h TE (azaz ez esetben en) jo pasi legyel...ha gyér pasi vagy, akkor azon a csoda se segit, nem hogy ilyen pua magic...

2013. dec. 31. 04:32
 24/32 anonim ***** válasza:

nah azért nem csak a megjelenés a minden,mert ott van még a kor is.

én magas,izmos vagyok elég jóképű,elég sok csajom volt,szórakozóhelyekről is hoztam haza jó néhányat,volt hogy kettesével is nemegyszer,csak épp 15 évesen is a 20-23 körüli csajokat szerettem meg most is 35 évesen.

és nem egyszer fordult már elő velem mostanában,hogy mondjuk utcán kutyázás közben odamegyek a nőhöz indítok egy sziával és a válasz jónapot meg csókolom.

ez a rohadtul igazságtalan:)

2013. dec. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hat igen, mit nem tesz ha valaki jol nez ki UGYEBÁR!


Azert ez is durva h ha jopasirol van szo akkor a harmasba is belemennek orommel a nok, mert még osztozkodni is jobb nekik a jopasin minthogy keresni maguknak egy gyérebbet helyette es ottt irigykedni a baratnore h ot meg a jopasi tolja...

2013. dec. 31. 05:11
 26/32 A kérdező kommentje:

De erted ugy el bir menni a kedvem az egesztol h nekem a szex még mindig ilyen luxuscikk szamba meno dolog, pedig jarkaltam mar utana egy csomot. Mast meg kixarja az anyja jokepunek aztan az egbol is puna hullik neki.


Komolyan mar csak azert fogok elhivni valami lotyot penzert h lassam rajta h kvara nem jovok be neki de muszaj penzert szetennie a labat nekem. Azt hiszem a noknek ettol elemibb ereju sujtas nem is kell :D marmint h egy olyannal dugjanak akit a hatuk kozepere se kivannak...csak mig en fiukent a 120kilos zsirpacnitol hanynam el magam, addig a jobb csajok meg tolem. Pedig en nem nezek ki annyira sulyosan rosszul, csak ugy mas a merce.

2013. dec. 31. 05:23
 27/32 anonim ***** válasza:

nem vetted le amit írtam:)

a korom miatt vissza vagyok utasítva mostanában-legalábbis az első körökben-hiába vagyok impozáns emberpáldány.

a ku-rvázás meg nem egy rossz ötlet.

én is megdugtam vagy 20-30at.

viszont az indíttatásod hozzá az nem az igazi.

a ku-rvázás a kikapcsolódás egy formája nem hiánypótlás és főleg nem a hatalmad fitogtatása.

meg nem is értem miért tennéd velük,amikor ezek a lányok lesik a vágyaidat,fél mozdulatból is vágják,hogy mit szeretnél olyan kezes bárányok,egyszóval a velük való dugás igazi felhőtlen felüdülés.

kb 1 olyan csajjal voltam ilyennel amelyik fintorgott,emlékszem egy vietnámi csajszi volt,uh ő meg lett büntetve egy számára igen kellemetlen 40 perccel.


a két nő egyszerre dugásához meg inkább a teljesítmény ami hozzásegített,mindig ugyanúgy történt.

összejöttem a csajjal,ő elmondta az összes barátnőjének,hogy állat módon szét lett dugva és amikor lementem közéjük a szórakozó helyre már jelentkezett magától az erre kapható barátnője,aztán jött a dúrca az első csaj részéről,majd a megenyhülés és végül a beleegyezés,kb mindig így volt.

2013. dec. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Hat jo en nem nagyon vagom magam hanyatt azbilyen sztoriktol mar, mert unasig ezt hallgatom a jokepu csavokaktol...es akk mondjak a maguket h nem a kulso szamit jaaaaaaaj....probaltatok rondan? Multkor erre azt mondta a gyerek, hogy persze, egyszer ugy ment le bulizni, h nem borotvalkozott...szal neki ezt jelenti az, h rondanak lenni :) szal a jocsavokaktol nem lehet megtanulni csajozbk mert ami nektek mukodik az nekem nem fog. Mert egyszeruen nincsenek meg azok a lehetosegeim.


Meg basszus az is hogy felhaboriz, h multkor lenn vtam egy ilyen punamagnes gyerekkel es még atlagot alig surolo nok is odamentek hozza! Van ezeknek onkritikajuk? Bezzeg ha egy gyér pasi megy oda jo csajhoz, akkor mindenki tudja h kocc lesz, es a megvetes garantalt!

2013. dec. 31. 05:48
 29/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen igazad van. Egyszerűen van, akinek nem adatik meg a teljesértékű élet, mivel nem elég jóképű. A gyúrás sokat segít egyébként, vagyis azért mondom, hogy sokat, mert semmi más nem segít. Max az igényszinted lejjebb adása, de a gyúrás kellemesebb, sportolni jó érzés, ronda csajokat megdugni meg nem az.


Amikor eljön a családalapítás ideje, az elkényeztetett jópasihoz szokott lányoknak bizony nem fog mind alfahím jutni, és el lesznek keseredve, de majd összeházasodnak a bétával, aki egy kicsit kisimul a páros élettől, de a fiatal korából cipelt hiányokat már sose fogja tudni letenni, és élete utolsó napjaiig qurvázni fog a felesége mellett, amin mindenki szörnyülködni fog, ha kiderül, és csak Te meg én fogjuk tudni, hogy miért is teszi.

2013. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29-es.

Maximálisan egyetértek veled és persze a kérdezővel is,ő is pontosan jól leírja milyen előnyök vannak ha jóképű valaki.Olyankor minden megvan,a másiknak meg semmi aki nem néz ki olyan jól. :/

Sajnos én is pontosan értem mire akartál kilyukadni,és lehet még az is,hogy én is valami hasonló sorsra fogok jutni sajnos.Vagy örök magány.

2014. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!