Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon remélem, hogy az új...

Nagyon remélem, hogy az új évben minden lány kicsit nyitottabb lesz és könnyebben lehet majd velük kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés
Dobjátok ki az előítéleteiteket akár itt, akár máshol lányok és merjetek kezdeményezni ti is. Pl máris jöhet a privi ismerkedés végett. 26 éves vagyok.
2014. jan. 1. 14:39
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
de gáz vagy :D
2014. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon cseles.

Nem, haha.

2014. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
semmi nem változik,csak a dátum.
2014. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam gáz férfinek. Van már tapasztalatom a párkapcsolatokat illetően. Csak vágyom erre, amit a kérdésben megfogalmaztam. Rendkívól érzelmes vagyok és tudatos.
2014. jan. 1. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
ne reménykedj.
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de reménykedek!
2014. jan. 1. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig bizony jót tenne még nekik is,akármennyire is elsőre nem hangzik jól számukra.A saját helyzetüket is megkönnyítenék,főleg hosszútávon.Jó ötlet Kérdező meg kell hagyni :)

22/F

2014. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy teljesen felesleges kérdés újabb tökéletes példája. Az, hogy nem 2013 mat írunk, hanem 2014 et még sz@r sem fog változni.
2014. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez így sem fog menni :s
2014. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!