Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány azt mondta assexuális,...

A lány azt mondta assexuális, de aztán a mégis belement a dologba bonyorultabb?

Figyelt kérdés

Tegnap szilveszterkor házibuliban volt egy lány, igen hatalmas mellekkel, elég jó testel.


Egész házibulin szívtuk a vérét, mert ilyeneket mondott, hogy ő asexuális(mi is csak néztünk, hogy mégis mi baja)

Ez az, hogy nem kívánja a sexet, se férfitől se nőtől.


Szóval elég rendesen szívtam a vérét, mondta, hogy ilyen olyan izé vagyok.

Erre mondtam neki, úgy is felfogsz keresni valamelyik nap tudom, hogy bejövök :D (mindenki szívta a vérét)


Eljött az alvás ideje, nem maradtunk sokan 8an, ebből 5en az ágyon aludtunk.


A leányzót elkezdtem simogatni, hagyta magát az arcát simogattam, aztán a mellét mint végül megcsókoltam ő kapásból kevesen visszacsókolt és itt kezdődtek a dolgok :D


A csókcsata után kis szünet lett, amikor elmondta hogy én ezt a lányok becserkészését nagyon jól csinálom stb, nem hitte volna hogy bármi lesz fiúval vagy lánnyal ...


Ezután smároltunk stb, és kimentünk a szobából........


A lány nem volt részeg nem iszik alkoholt.

Én meg nem ittam sokat, hisz észnél kellett lenni, hogyha van rá adandó alkalom.. :D



Na szóval a kérdés, ha asexuális akkor mégis miért kívánta a csókom, stb.. mert a végén elmondta arra várt mikor csókolom már meg miközben mellettem feküdt

( A csókja nagyon tüzes volt és vad, meg is lepődtem)



2014. jan. 1. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"aszexuális", nem iszik alkoholt, stb = fél az ilyen dolgoktól. Tipikus ez a tizenéveseknél.
2014. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a pasizós dumája! :) Ez pont olyan, mint amikor egy pasi impotensnek adja ki magát! Lehet, alkalmazni fogom! :D Minden pasi kihívásnak tekintené, hogy meghódítson! :D
2014. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:

mert nem az.

ha komolyan mondta, akkor nincs tisztában a jelentésével

2014. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A lány 20 éves, volt már barátja, sőt volt lánnyal is ...

Ezt kiveséztük sőt ott volt az a lány akivel volt..

2014. jan. 1. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nincs tisztában a szó jelentésével... ha aszexuális lenne, akkor nem kísérletezgetne mindkét nemmel!
2014. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat.
2014. jan. 1. 20:27
 7/13 anonim ***** válasza:
kb azt se tudja ki ő és mit akar! sajnos sok ilyen van...
2014. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
azt nem értem, miért mond magáról vki ilyeneket aki nincs is tisztában azzal, h mit jelent
2014. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kifaggattam, elméletileg valamilyen csalódás miatt ment a lányokhoz, és járt is emiatt pszichológushoz, a doki mondta neki, hogy ő most aszexuális :D
2014. jan. 1. 20:33
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

doki ilyet egész biztos nem mondott neki

kamukáze veszély

2014. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!