Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan praktikus mondato...

Tudtok olyan praktikus mondatokat amivel el lehet indítani egy beszélgetést, egy idegen lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan mondatok kellenének amit írhatok egy lánynak, akit most készülök megismerni a neten, vagy a valóságban. Hülyeség nem érdekel

2014. jan. 4. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hi. Are you an alien?
2014. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én ezt használom : bocsi de nembírtam megállni h ne jöjjek ide
2014. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
goodbye my friend, hello heartache
2014. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Szeretnél ráírni csak úgy facebookon, vagy odamenni hozzá a buszmegállóban személyesen?
2014. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja én most konkrétan egy vadidegen csajnak szeretnék írni, de úgy hogy válaszoljon is... De jöhet minden: mit érdemes felvetni a való életben, vagy a neten, ha a beszélgetés elakad
2014. jan. 4. 01:05
 6/12 Paulik Áron ***** válasza:
100%
"Na mi a helyzet?" (Joeytól)
2014. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Paulik Áron ***** válasza:
Kérdezz róla mindenfélét, a lányok szeretnek magukról beszélni, főleg ha érzelmekkel is kapcsolatos a téma.
2014. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én még tavasszal ráírtam egy csajra, és poénból elkezdtem neki olyanokat írni, hogy mennyire szeretem, meg ilyen nagyon régi bókok (szüleid cukrászak, ha nem nem értem hogy lehetsz ilyen édes, vagy csak cukor ment a szemembe?). És megkedvelt :DD esélyem is lett volna nála csak túl messze lakott úgyhogy hagytam. Lehet hogy mázlim volt vagy csak mágus vagyok, de nekem bejött :D
2014. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de hogy írtál rá? Mit Írtál
2014. jan. 4. 01:54
 10/12 anonim válasza:
az tuti utos, ha azt irod, hogy: nem birtam ki, hogy ne irjam meg, hogy mennyire hasonlitasz a ...(itt irj valaki szep csajt, valami sztart:D) aztan ha kerdezi, hogy melyikre, akkor talalj valaki olyat, akire egy kicsit is hasonlit ra;)
2014. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!