Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hogyan barátkozzak...

Vazulnéni kérdése:

Mit tegyek? Hogyan barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Fiú, aki régebben tetszett, de most már igazábók nem tudom, hogy mit érzek iránta... Régebben mindig ráirtam facebook-on, de mivel nem akartam magamra haragitani, megkérdeztem minden beszélgetésünk előtt, hogy zavarom vagy idegesítem-e? Szinte sose mondta azt, hogy igen, de ha mégis, akkor én hagytan. Egyik nap (kb egy hónapja) észrevettem, hogy nem tudok ráírni. Megnétem, de én nem tiltottam le.. Mivel nem tudtam, hogy mit tegyek, ráírtamAsk.fm-en, hogy miért tiltott le? Videó választ adott, amelyben a nővére oltott engem, hogy azért tiltott le, mert egy életképtelen, rondaság vagyok. Jó ez utolsó talán igaz ia, de ettől miért tilt le? Na ma küldtem neki Ask-on/négy ajit, mert reméltem, ettöl hátha nem haragszik rám annyira. Hát nem is haragudott.. Mins a 4-et megköszönte, de semmi több. Ne értsetek félre, én nem vártam sokat tőle, de szerintem egy 'bocsi, hogy genya voltam'-ot megédemeltem volna.. Szerintetek hogy kerüljek közelebb hozzá?

2014. jan. 4. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ha meg akarod kimélni magad ne akarj közelebb kerülni hozzá
2014. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne barátkozz genyóval
2014. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én egy nagyon rendes srácnak ismertem meg, az utóbbi két hónapban lett ilyen... És nem tudom, hogy mi a baja.. 1.válaszoló 12 2. Köszi, lehet igazad van.. :/ 3. Neked is köszi
2014. jan. 4. 09:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és minden nap találkozunk, mert évfolyamtársam ..
2014. jan. 4. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!