Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a számomra...

Miért van az, hogy a számomra helyes srácok egy tuskók, az átlagos, vagy az alattiak pedig tök normálisak?

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerűen kapcsolatot kialakítani, lehetetlen.

Külsőleg abszolút nem nagyok az igényeim, számomra az arc a fontos, hogy vonzódjak valakihez. Mégis ha ilyen fiúval találkozok, akihez szexuálisan vonzódom:

1. bunkó, beképelt, üresfejű

vagy

2. nagyon kivételes eset, hogy normális, de van barátnője


tapasztalataim során, fiúk, akikkel eddig találkoztam az átlagos, vagy csúnyácska kategóriában, nagyon rendesek, és kedvesek, szimpatikusak voltak. Érzelmileg megfogtak, kisugárzásilag, viszont nem vonzódtam hozzájuk, sosem, egyáltalán. Próbálkoztam, de valahogy nem ment. Ezzel nem akartam sem az illetőt, sem magamat becsapni.


Viszont a jóképűbb, sármosabb kategóriából valahogy meg érzelmileg nem tudok vonzódni a srácokhoz. Egyszerűen nem az én világaim, szellemileg, mentalitásilag... teljesen más. Ha mégis találkozok olyannal, aki számomra maga lenne a tökély, külső-belső egyaránt, az ilyen fiút az esetek 100%-ában meglátom a barátnőjével.


Valahogy megakarom már találni az aranyközéputat, de számtalan próbálkozás után sem megy. Nem vagyok az a típus, aki ül a fenekén, álmodozik, nem tesz semmit, és várja a szőke herceget fehér lovon. Peches alak vagyok, erre már rájöttem. Fogalmam sincs, mihez kezdjek.

20L


(Nem akartam sztereotípiákat szülni, így tisztelet a kivételnek ♥)


2014. jan. 5. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

én átlagos külsejű vagyok, de számomra fontos, hogy a belső értékeim miatt legyen velem a barátnőm. szóval én ki vagyok békülve magammal :)

22F

2014. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy menetre kellettél volna neki.

Amúgy nem a te belső tulajdonságaidra írtam, hogy helyezd előre, hanem a pasikét :) Szal hiába nem sármos egy pasi, attól belsőre lehet, hogy 1000x jobb, mint egy modell alkatú. Erre értettem.

Amúgy a konkrét kérdésedre válaszolva: egy átlag alatti pasi lehet, hogy azért tud kedvesebb lenni, azért tud szeretőbb lenni, mert megbecsül. Mivel az ilyen embereknek nincs sok választási lehetőségük, mert kevesen választják őket a csajok közül. Ezért próbálnak azért az egy lányért mindent megtenni, ezért állnak normálisabban a dolgokhoz. Míg egy jóképű pasi több csajt megkaphat, ezért nem áll le egynél, nem játssza el a romantikus lovagot, hanem inkább flegmázik, mert tudja, h lesz más.

2014. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ASOT: pedig nem hiszem, hogy erőltetném ezt. Tök egyszerű lánynak tartom magam, semmi bonyolult, természetes vagyok. ha fiúkkal beszélgetek sosem szoktam rágörcsölni dolgokra.

De gondolom, te már idősebb vagy, mint én. nem a kapuzárási pánik beszél belőlem, de még sosem voltam szerelmes, és már nagyon szeretnék az lenni.

2014. jan. 5. 17:24
 14/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokták azt mondani, hogy túlzottan akarod a szerelmet. Ne akard úgymond muszájból. Majd megtalál úgyis. Mondom én, akit pár hónapja szintén nem nagyon akar megtalálni :)
2014. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ASOT ***** válasza:

Ahogy érzed.

De ettől függetlenül olyan mintha turbó fokozatba kapcsoltál volna, hogy gyerünk gyerünk mi lessssz mááár jöjjön máárr mikor lesz mááár??!!?? :)


Tarts ki az elveid mellett, tarts ki az igényeid mellett ne add lejjebb mert az már valóban erőltetés lenne. Tedd azt amit eddig csak próbáld meg lazábban.

ÉS próbáld meg úgy hogy ha megismersz valakit nem gondolod végig az agyadban azt hogy ez most akkor meg fog e felelni a listádon szereplő értékeknek.


sok sikert :)

2014. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
értem én, csak nem hiszem, hogy ti is másképp állnátok ennyi idősen a dolgokhoz. az ember már tudat alatt is vágyik rá, és így jön ki belőle a hiányérzet.
2014. jan. 5. 17:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt az én példám: Ősszel dobott a bnőm, több év után. Utána nem is akartam bnőt jó ideig. Aztán elmúlt a hiánya, és elkezdtem ismerkedni. Nem nagyon jött össze, és ahogy Te, elkezdtem erőltetetten keresgélni. Futottam mindenki után, aki csaj volt, mert nekem is hiányzott nagyon a törődés, szeretet. Aztán átgondoltam, h igazából csak a magam sorsát keserítem így, ezért visszavettem. Nem megyek senki után. Érdekes, azóta mióta így nem érdekel a társkeresés, minden második csaj megbámul az utcán, mosolyognak rám. És ez feltöltött lelkileg. Az más kérdés, h ritka válogatós vagyok :)
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ASOT ***** válasza:

Hát igen arra vágyunk leginkább amit a legkevésbé kapunk meg.

Nem lehet ez ellen mit tenni. Az ember csak annyit tehet, hogy nem adja fel.

2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1) Ha egy csávó jól néz ki, van önbizalma, akar barátnőt, akkor lesz neki viszonylag hamar.

2) Ha egy csávó jól néz ki, van önbizalma, nincs barátnője/jelöltje, akkor nem akar barátnőt, csak kalandozik.

3) Aki nem néz ki jól, nem volt még nője, az bárkibe betenné a bránert arra a pár másodpercre, amíg eldurran.

2014. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel a dologgal mint a kérdező, csak én fiú vagyok.
2014. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!