Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mégis milyen alakú...

Fiúk, mégis milyen alakú lányra mondjátok hogy túl kövér, s ezért esélye sincs?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés van erről, és igazán kíváncsi lennék, hogy néz ki az a lány, nő, akit le"zsírdisznó"znak, és állítják hogy szóba se állnának velük, stb. Ugyanakkor elvileg az enyhén telt, molett, duci, stb. alakkal nincs gond. Linkeltek képet, mi az ami már túlzás és mi az ami még elmegy?

A másik meg csak egy észrevétel, hogy itt egyesek kilóra mérik az embereket (pl.: 80 kg felett rá se nézek), na de honnan tudjátok, hány kiló is az a nő? A homlokára nincs írva, és a számok sokszor csalnak...(ezért kérek inkább képet, nem kilót)


2014. jan. 5. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. ilyenre:

[link]

2014. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
En a 100 kilósra se mondom,hogy zsírdisznó....
2014. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a ducira is legtöbben azt mondják, hogy nem kell és szerintem az itt kezdődik. [link]
2014. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
küldj magadról egy képet s megmondom hogy bejönnél-e nekem..
2014. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as egyet értek.
2014. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy mindenki disznózik meg kövérezik, s valakinek az is kövér aki nem 50 kilós, valakinek meg egy simán telt lány sem kövér. Ezért kérdezem.

Az első képen lévő lány nyilván már kövér, de a második képen lévő szerintem nem olyan borzasztó, de igen, én is azt vettem észre hogy már erre az alakra is sokan azt mondják hogy kövér. Jöhetnek még képek!

2014. jan. 5. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Őszintén szólva amekkorák a nők igényei, a férfiakkal szemben gyakorlatilag lelkiismeret furdalás nélkül lezsírdisznózhatnánk bárkit aki nem modell alkatú.


Ennek ellenére nem szoktam senkit csesztetni a súlya miatt. Az ő baja, ő fog meghalni szív és keringési megbetegedésben.

Egyébként 20 évesen egy nő legyen vékony, mert ha már most duci, akkor 15-20 év múlva már nem duci, hanem kifejezetten kövér lesz.

2014. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem a molett lányok a kedvenceim,s én csak 58 kilós fiú vagyok
2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!