Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy f***ing nevetséges...

Van egy f***ing nevetséges problémám, de nem kinevetni, mert nekem nem annyira vicces?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel már olyan fél éve ismerjük innen egymást, de csak neten. Vele igen sokat levelezgettünk, annyira megfogott belsőre, h nem igaz, már lehet, h bele is szerettem, de ő vmi régi osztálytársával jól összejött, szóval most már esélytelen elméletben is a kapcsolatunk, de amúgy is messze lakik tőlem.

Na ezt hogy lehetne egyszerűen elfelejtenem úgy, h tartom vele a kapcsolatot még?

Előre is köszi, és nem kinevetni, meg szánalmasozni!!!



#vicc #de nem tudok mit tenni #idő kell csak
2014. jan. 6. 06:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ebbe a mi a nevetséges és szánalmas.

Minimálisra kell szorítani a kommunikációt vagy teljesen elhagyni, az élet más terülteire fókuszálni. Vagy becsajozni.

Ezek az opciók vannak.

2014. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges,létezik ilyen,sajnos itt nagy a kisértés. Próbálj meg egyre kevesebbet írni neki,ne kérdezz róla,idővel majd "kikopik" ez a barátság és elmúlik a szerelem
2014. jan. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privát,nekem is volt ilyen.
2014. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem vicces.
2014. jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"lehet,h bele is szerettem" szerintem nem őt szereted,csak a magadban róla alkotott képet
2014. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 QueenRavenna ***** válasza:
Sehogy. Meg kell szakıtani vele a kapcsolatot teljesen.
2014. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért nem minden csúcsszuper abban a kapcsolatban,ha valed irogat. Kérdezd ki a pasiról,mennyit vannak együtt naponta,mit dolgozik,elég idősz szán-e a kapcsolatukra.Ha igazán szereti akkor nem veled fog irni. Nekem amióta van csajom azóta nem válaszolok nőknek privát,mert a nők mindig a faszit látják bennem nem az embert és nem érdekel a nysvajgásuk.
2014. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de mi végül randiztunk egyszer. Csók minden volt, de a táv miatt eleve esélyes volt, hogy nem lesz belőle semmi, bár én bíztam benne és igyekeztem tenni érte. Aztán összejött egy helybéli fiúval, most megy hozzá. :S
2014. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor mindenki nyomja az oltást, azért írtam ezeket, mert most csak az hiányozna még, h azt kapjam. Ma is egész munka alatt ő volt az eszemben. Abban bízok, h személyesen ha talizok vele, akkor annyira nem fog bejönni, h teljesen kiszeretek belőle. De muszáj vele találkoznom, mert ebbe fogok beleőrülni, h nem is láttam, meg se öleltem, így legalább találhatnék benne vmit, mert amúgy sajna nehéz, hibástul szerettem meg annyira, h nem igaz.
2014. jan. 6. 15:20
 10/15 A kérdező kommentje:
A pasija meg vmi olyan srác, akivel jó 8 éve ismerik egymást, s nagyon kedvelték már egymást akkor is, csak vmiért nem jöttek össze, szóval valszeg bukó nekem a dolog rendesen.
2014. jan. 6. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!