Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy f***ing nevetséges...

Van egy f***ing nevetséges problémám, de nem kinevetni, mert nekem nem annyira vicces?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel már olyan fél éve ismerjük innen egymást, de csak neten. Vele igen sokat levelezgettünk, annyira megfogott belsőre, h nem igaz, már lehet, h bele is szerettem, de ő vmi régi osztálytársával jól összejött, szóval most már esélytelen elméletben is a kapcsolatunk, de amúgy is messze lakik tőlem.

Na ezt hogy lehetne egyszerűen elfelejtenem úgy, h tartom vele a kapcsolatot még?

Előre is köszi, és nem kinevetni, meg szánalmasozni!!!



#vicc #de nem tudok mit tenni #idő kell csak
2014. jan. 6. 06:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Megszakítani nem akarom a kapcsolatot, de tényleg vissza kell vennem belőle, s kevesebbet beszélni vele.


S vki: nem azt mondtam, h vicces, hanem, h nevetséges, de az se nekem nevetséges, hanem sztem sok embernek, aki ezt el se tudja képzelni.

2014. jan. 6. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Már megbeszéltétek a talit?? Ha fog veled talizni akkor mégsem reménytelen.
2014. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaj, esélytelen, mert éppen Pesten lesz dolga, s akkor már beígértettem vele egy talit. Nem lesz ebből sajna semmi, csak remélem, h rohadtul szar lesz vele személyesen.
2014. jan. 6. 15:59
 14/15 anonim válasza:
Jujj de mennyire át tudom érezni!!! Én velem 2x volt ilyen(számon tartom,mert nyomot hagyott bennem) és eléggé nehéz tudom,de hidd el,hogy muszáj lesz ezt tenned és sikerülni fog 1 hétig "diétázol" már enyhül az érzés,hogy hiányzik 1 hónap múlva meg már röhögni fogsz,hogy neten barátkoztam:) NAGYONNAGYON átérzem ismerős,és tudom,hogy jó szar.
2014. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, h válaszolt a privát levelemre (egy embernek SEM), s segített kicsit. :)
2014. jan. 9. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!