Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor most mégis milyen fiúra...

Akkor most mégis milyen fiúra vágyik egy 14-15 éves lány?

Figyelt kérdés
Van,hogy azt olvasom, hogy azt írja egy lány, hogy a fiúja, túl félénk, meg nem is meri megcsókolni és már a lány agyal azon, hogy ő fog kezdeményezni, de mégis miért jönnek be a lányoknak akkor ezek a fiúk? Én például simán megmerek csókolni egy lányt, ha látom, hogy jól érezzük magunkat kettesben, de, ha fújjogjaa, hogy milyen ronda vagyok vagy én nem bírom a jellemét, akkor persze kedvem sincs már vele ismerkedni sem vagy megcsókolni. Mégis van egy olyan érzésem, hogy ezek szerint a tini lányoknak csak a külső számít és valószínűleg azért nem kezdeményeznek nálam, mert ronda vagyok, jól gondolom? Ma már a tiniknek nem a tökös, irányító típusú magamfajta fiúk kellenek, hanem a helyes fiúk, mindegy milyen kis puhapocsök, hogy még dugni sem mernek például vagy csókot kezdeményezni. Én ezeket simán megcsinálom, csak jó, ha előtt a lány ad jelet, hogy tetszm neki vagy jól érzi velem magát, de sajnos a külső miatt szerntem sokkal nehezebb dolgom van, mint a sok kis mázlista Ván díreksön és Dzsászín Bíbőr típusú fiúkáknak, akik a csőnacikájukkal is inkább egy homoklubba valók, mint egy formás, cuki tini lány mellé.

#müge
2014. jan. 6. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy melyik lány

(hülye kérdés: mijaza a müge?)

2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már nem csak a külső számít a mai nőknek, hanem a belső is.. ilyen pl. a bőrülés, klíma stb..
2014. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik a csőnacit, ennyit erről:)

A lányoknak én meglátásom szerint fontos a megjelenés, és az önbizalom.Most nem

2014. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nem csak a külső számít a mai nőknek, hanem a belső is.. ilyen pl. a bőrülés, klíma stb..
2014. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pé'zes,vagány,partifész,nyafizós,dumagép,páva-ilyenkor jön a sablonszöveg:megértő,édeees,cuki-muki,helyeees stb..

De ez nem ér kvára semmit sem,ha nincs mégegyszer mondom PÉNzed!!!!28 f

2014. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fhu ba***meg.most komolyan attol neked miért jobb hogy melegnek nevezed Justint?ettol te nem fogsz jobban kelleni senkinek -.-"
2014. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
és mégis szerinted ki a p*csát érdekel szerinted ki való mellénk?.. es attol h vkinek van stilusa (csőgatya,jó haj)nem b*zi ;)
2014. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
gondolkodj már el magadon...:) attól te jobb leszel a lányoknál ha leb*zizod az idáljaikat?attol még ugyanugy nemfogsz kelleni.
2014. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
jaes ezzel az utolso mondatoddal pár száz millió lehetséges barátnőjelöltet vesztettél,mert ennyien directionerek és belieberek
2014. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont leszarom, ilyen defektes pinák nem kellenek úgysem, itt meg úgysem ismerkednék, ha kint nem találtam megfelelő lányt itt még annyira sem fogok az tuti.
2014. jan. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!