Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi alapján döntenek,...

Lányok mi alapján döntenek, hogy valaki tetszik-e nekik?

Figyelt kérdés
60% arc, 20% test,20% belső tulajdonság,ami számít?Jók az arányok?
2014. jan. 7. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nem jók az arányok

az összhatás a fontos

van aki külsőre megtetszik,viszont ha taszít a belső akkor nem lesz belőle semmi

gondolom a pasiknál is hasonlóan van a dolog:tetszik egy lány,nézni jó,de amúgy nem igazán bírjátok

amúgy hiába áll előttem egy jóképű pasi,ha vékony akkor nem fog bejönni

nem lehet százalékokat írni

2014. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S ha nem vagyok toökéletes sose lesz barátnőm?
2014. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60% belső - 40% külső (összhatás, nem külön arc és test).
2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magas intelligencia és széles váll meg hát.Ez kelti fel az érdeklődésem.

30/n

2014. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összességében milyen érzést tud belőlem kiváltani. Persze fontos hogy értelmes, kedves, udvarias, határozott legyen. önbecslése azért szintúgy legyen. Az most hogy néz ki és hogy milyen arányban legyen a külső meg a belső.... Soha nem így mérek fel valakit. Legyen egy kisugárzása. Igen. Talán ez a legfontosabb. Vonzónak találjam. Ha a közelembe van akkor érezzem azt az izgatottságot. Tudod, vagy nem tudom hogy tudod, de ez nagyon jó érzés. Teljesen fel tud villanyozni. Szóval idegborzoló és nagyon kívánod őt.
2014. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!