Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Számot cseréltem egy fiúval 9...

Számot cseréltem egy fiúval 9 napja. Azóta semmi hír felőle. Ciki lenne nekem írni először ha nagyon tetszett?

Figyelt kérdés

Koncerten találkoztunk.

Most megint lesz olyan koncert.

Írjak neki?


Vagy az nagyon égő?


Nekem azóta minden nap eszembe jutott.

Ha akarna tőlem bármit is, nyílván írt volna, igaz?


Hagyjam a fenébe?


Úgy vagyok mint a nyuszika a fűnyírójával.


Mi veszteni valóm van ha írok?


21L



2014. jan. 7. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Inkább nekem írj! :)
2014. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak én már le is feküdtem a sráccal és csak 2 nap telt el. Én úgy vagyok vele, hogy még adok neki 2 napot és ha nem jelentkezik akkor írok. Igen, én is ettől tartok, hogy ha többet akarna, akkor írna ő...De tényleg mit veszíthetsz ? Ha írsz neki és benne van a találkozóban akkor találkoztok és akkor kisül, hogy mi lehet belőle, vagy meg elutasít akkor is jobb azt tudni, mint hogy most itt várjál rá és lerágd a 10 körmödet, hogy vajon fog-e még keresni...Jobb ha kiderül.

22L

2014. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

utolsó!


ha egy nővel össze akarok jönni eszem ágában nincs első alkalommal lefektetni, ha mégis megteszem az kihasználás miatt lesz.


csak segítség mielőtt nemgondoltál volna arra hogy hülyeséget csinálsz.


Kérdező te meg ha akarsz írj, bár nem biztos hogy emlékszik rád, ha nem, eleve löttek a dolognak.

2014. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdés, ki kezdeményezte a számcserét?


Ha te erőltetted rá magad, akkor ciki... ha ő kezdeményezte, akkor nem...


Koncert, alkohol, az sem kizárt, hogy elfelejtette, vagy elvesztette, ha nem a telefonba írta be.


Semmiképp ne legyél erőszakos, de egy "Szia, ott leszel a szombati koncerten?" jellegű sms belefér.

2014. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Huha, mi még nem hogy nem feküdtünk le de még csók sem volt.

De tény, hogy lerágtam Szilveszter óta a 10 körmömet, annyira tetszett és vártam hogy jelentkezzen.


Hozzám csak nyomingerek szoktak odajönni a bulikban,

ő volt az első igazán jó pasi aki mert is kezdeményezni.

és akkor tessék

:D

utána hallgat, mint a sír.

2014. jan. 7. 16:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem írjál nyugodtan neki, hát most mit veszítesz, lehet, hogy csak bátortalan, vagy épp arra vár, hogy te keresd ,mert akkor az tényleg azt jelenti, hogy érdekel téged:)
2014. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2. Kedves vagy hogy aggódsz értem, de ő már írt nekem azután mikor lefeküdtünk és megbeszéltük, hogy majd még találkozunk. Csak nemtudom, hogy nekem kellene-e írnom vagy majd ő ír e. És ne magadból indulj ki, nem mindenki olyan mint te ;)
2014. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki egy kellőképpen laza smst.


Hogy jön e a xy koncertre és biztos a zenekar is számít rá hogy ott lesz hangulat fokozónak.

:D

2014. jan. 7. 16:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd légyszi tájékoztass , hogy mit válaszol :) Kíváncsi vagyok :)
2014. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Amúgy a kedves aggódónak üzenem, hogy én 2010 ben lefeküdtem külföldön egy sráccal.

Aki azóta is folyamatosan ír nekem smseket (amiért fizetie kell, tehát nem csak facebookon rámdobott smileyk).


Szóval nem minden alkalmi szex után van lesajnálva és ignorálva a lány.

2014. jan. 7. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!