Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17/F| Van ez a problémám...

17/F| Van ez a problémám ismerkedésnél, hogy?

Figyelt kérdés

..ha beszélgetek egy olyan lánnyal aki tetszik marhára izgulok, gondolom ez nem egyedi, viszont nálam annyival rosszabb hogy a kezeim(tenyér) vízben úsznak szinte szó szerint annyira izzadnak, verítékeznek, sajnos nem tudom szebben írni. (voltam már dokinál, próbáltam több dolgot is de nem sok sikerrel)

Eddig nem vittem túlzásba az ismerkedést, nincs sok tapasztalom, hogy ez mennyire húz le a lányok szemeiben. Nagyon taszító? Próbáljam kerülni az érintéseket amennyire csak lehet amíg jobban megismerjük egymást? Külsőre/belsőre egyébként rendben vagyok szerintem, és akiket már régebb óta ismerek, mellettük normális vagyok:D


2014. jan. 7. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nem taszító, mert szimpla ismerkedésnél amúgy sem fogdosod a másikat.

ismerd meg őket jobban, aztán kevésbé fogsz izgulni és kevésbé fog izzadni a tenyered :)

2014. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez normális . Mindenkinél máshogy jön ki a stressz!
2014. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hordj kesztyűt.. most télen simán bejön.. nyáron meg mond, hogy jacko a példaképed!
2014. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :)
2014. jan. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!