Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért néz mert tetszem neki,...

Azért néz mert tetszem neki, vagy azért mert nézem? :D Részletek lent.

Figyelt kérdés
Igen, ez egy tipikus " nem tudom hogy tetszem-e neki" sztori :D Szóval van egy srác( pontosabban a srác )akivel egy suliba járok és hát.. helyes,szimpatikus és szóval tökéletes :D Rossz szokásom, hogy néha elbambulok embereken, de gondolom mindenkivel előfordult:D a srác is szokott engem nézni mert szoktam látni a szeme sarkából, vagy mikor szembe jön velem akkor is mindig mosolyog vagy néha csak bambán néz... de nem tudom hogy azért-e mert " fúú, az a csaj tök jól néz ki" vagy azért mert " jesus, ott van az a krumpli aki bámul engem ". Ezért nem is merek nagyon lépni, hogy legyen ebből valami ( mondjuk ezzel felrúgnám az elveimet miszerint az aranyosabb ha egy srác hív el egy lányt, de ebben az esetben letojnám :D ) :D Tudom, tudom milyen kérdés már ez :D De ha voltatok hasonló helyzetben akkor mit tettetek? :D
2014. jan. 10. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom ha tetszetek egymásnak kerülitek a szemkontaktust :D
2014. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mindig a lány szemébe nézek ha tetszik nekem, meg mosolyogni is szoktam rá


am szerintem valami jelet adj neki kacsincs rá vagy akármi és nézd meg mit reagál, vagy lehet ez a filmből szedett takika hogy könyvel a kezedben nekimész és le ejted, ha tetszel neki akkor úgy is lépni fog

2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úúú, hát akkor viszont szarban vagyok :D
2014. jan. 10. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

haha:D attól még mert helyes nem tökéletes...hidd el. hány éves vagy? :D

mosolyogj rá, ha visszamosolyog, tetszel neki,egyszerű.

2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, akkor valamit kitalálok :) jaj sorry hegyek, lemaradt : 17/L :D
2014. jan. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!