Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már olyan, hogy...

Lányok, volt már olyan, hogy akartál volna egyéjszakást, de mégis egyedül kellett hazamenned?

Figyelt kérdés
Gondolom ez csak abban az esetben lehetséges, ha a gonosz világ nem küldött oda hozzád egy elég jó pasit, csak szinten aluliakat...vagy a pasi lelépett aztán már nem volt időd keresni egy hasonlóan jó pasit.
2014. jan. 11. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy elmentem egyejszakas kalandra és azóta is, fel éve szidom magam hogy hogy a pics@ba lehettem akkora hülye...annyira bekepzelt sznobbal meg életembe nem találkoztam .
2014. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát ezt beszéld meg szerintem a benned lakozo szukácskával :D Mert oké, hogy az agyad nem birja lekezelni a témát, de a lábad közti rész meg cseppet sem bánta a kalandot...és emiatt van a belső feszkó
2014. jan. 11. 16:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagyon kapod ma az életet.
2014. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Költőnő? ***** válasza:
h Te mit vélsz tudni, egyéni szoc problem...
2014. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én sosem tervezem el h szedek e fel pasit egy estére vagy sem. Csak táncolok és ők jönnek oda aztán ha bejön akkor mehet a dolog, ha nem akkor arrébb táncolok és jön a másik. Viszont volt olyan h nagyon tetszett külsőre, én táncoltam oda hozzá, aztán összejöttünk. Viszont ez h sikerült őt elcsábítani elvette az egésznek az izgalmát..pedig hát amugy ez lenne a helyes sorrend..elcsábítani és haza vinni. De én az elcsábítás után ott hagyom. XD selejtes vagyok :D
2014. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ja a lányoknak csak ennyi a dolguk, hogy válogassanak? Mert én fiuként csak annyit tudok tenni, hogy addig megyek oda csajokhoz, amig egy nem küld el. De természetesen nem ütöm meg a szintet, akivel elmenne dugni. Én senkinél sem ütöm emg ezt a szinten, nem is tudom miélrt eröltetem ezt az egészet.
2014. jan. 11. 17:42
 17/19 anonim ***** válasza:
Te válogatsz elsőként! Hiszen olyan lányhoz mész oda, aki bejön Neked? :) Nem?
2014. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát ja. végülis igen, igazad van e tekintetben. Csak épp figyelembe kell vennem azt is, hogy melyik csajnál van esélyem. Nyilván tetszenek a szép lányok is, de azokhoz nem mehetek oda.
2014. jan. 11. 17:45
 19/19 A kérdező kommentje:
csak azért csajként jobb, hogy kb érinthetetlen vagy, és csak állsz és jönnek a pasik...pasiként meg vigyed vásárra a börödet.
2014. jan. 11. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!