Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek alkoholista a helyzetem miatt?

Figyelt kérdés
Senkim sincs, nincsen semmim amivel egy nekem tetsző lányt meg tudnék fogni, rengeteg visszautasítást kaptam, munkám sincs, karrierem jövőm sem, nem értek semmihez, kinézetre nem vagyok vonzó. Ma már minden este iszom nem keveset így tudom elviselni ezt, 24 vagyok. Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol ingyen segítenek az emberen? Egy szanatórium, jótékonysági központ, valami?

2014. jan. 11. 23:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hobbit vagy sportot tudnék ez ellen javasolni.Pl az italos szenvedélyt váltsd fel kemény gyúrással(otthon is lehet edzeni),a káros szenvedélyt hasznosra kell cserélni.Eleinte állást kéne keresni,hogy rendszeresség és fizetés is legyen az életedben.
2014. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
nem túl drága szeszt iszom, egyébként már 4-5 tanulmányi dologba is belekezdtem, van is végzettségem de nem ér semmit, máshoz meg nem értek
2014. jan. 11. 23:31
 13/31 A kérdező kommentje:
bocsánat BP igen és köszönöm a caritason gondolkodtam én is mivel gyakorló katolikus vagyok
2014. jan. 11. 23:32
 14/31 Költőnő? ***** válasza:
írtam privit. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed, írj nyugodtan
2014. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem majd
2014. jan. 11. 23:34
 16/31 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóan érzem magamat én is,annyi különbséggel,hogy 33 vagyok,és most még van melóm.(Ezt lekopogtam)Én ugyan nem viszem túlzásba a piát,viszont nassolgatással,zabálással és hokizással vezetem le a felgyülemlett stresszt,és a sorozatos kudarcok okozta kedvetlenséget.
2014. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
rajtam a kaja nem segít, az alkoholtól jól érzem magam, elfelejtem a gondjaim legalább arra a délutánra
2014. jan. 11. 23:40
 18/31 A kérdező kommentje:
de am ne kezdd el a piát, nagyon ne, mert tudom h veszélyes rossz meg minden és saját magamon látom most h elképesztő könnyű rászokni, örülj neki h neked anélkül is megy a feszkólevezetés
2014. jan. 11. 23:41
 19/31 Költőnő? ***** válasza:

hát ez a majd már ismerős...

párszor hallottuk már...

ha így kezdődik h majd, akkor nincs igazi szándék.

2014. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
először inkább pszichológushoz megyek vagy ingyenes caritashoz ők tudnak e segíteni, ez fizetős, majd inkább utána ha ezek nem segítenek próbálom meg amit írtál
2014. jan. 11. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!